Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe osiedle w Katowicach

tagi tematyczne Katowice Katowice - Zarzecze, Osiedle Zagajnik
Nowe osiedle w Katowicach
Nowe osiedle w Katowicach

Zakończyły się prace budowlane największego kompleksu mieszkalnego w Katowicach – Zarzeczu. Osiedle Zagajnik to miejsce rodzinne, klimatyczne i bezpieczne, a sąsiedztwo lasów ma zapewnić mieszkańcom spokój od wielkomiejskiego gwaru.

W sobotę 27 września zostało uroczyście otwarte Osiedle Zagajnik w Katowicach - Zarzeczu. Osiedle położone jest 13 kilometrów od Katowic, podobna odległość dzieli je od Mikołowa, w obie strony jest to niecałe 15 minut drogi. Zagajnik znacznie różni się od innych inwestycji w regionie. Klienci mają wybór pomiędzy czterema rodzajami zabudowy: domy jednorodzinne wolnostojące, domy w zabudowie bliźniaczej, domy w zabudowie szeregowej oraz czterokondygnacyjny apartamentowiec – jedyny w okolicy. Prawdziwą gratką są dwa mieszkania dwupoziomowe oraz punkt usługowo-handlowy na parterze.

Ceny metra kwadratowego w domu szeregowym zaczynają się od 3432 zł, natomiast w apartamentowcu od 5706 zł.

Decydując się na budowę w sąsiedztwie zagajnika, deweloper postanowił zastosować proekologiczne rozwiązania. Ściany budynków zostały zbudowane tak, że nie wymagają dodatkowych ociepleń, przez co oddychają, zapewniając stabilną wilgotność powietrza. Domy powstały w całości z materiałów ekologicznych. Inwestor zapewnia, że na terenie Osiedla zostaną zasadzone drzewa i krzewy.

Zagajnik to propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób samotnych. Dziś ponad 70% przyszłych mieszkańców to rodziny. Z myślą o najmłodszych teren inwestycji został objęty systemem licznych zabezpieczeń.

Obecnie trwają jeszcze drobne prace wykończeniowe m.in. powstaje plac zabaw dla dzieci. Rozpoczęła się także budowa drogi dojazdowej przy ulicy Kopaniny Lewe, Fijewskiego i Świniarskiego.

Dni otwarte Osiedla Zagajnik zaplanowano na 4 października 2008.

autor: opracował: mz

aktualizacja: 17.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.