Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe projekty Tryboń PPI

Nowe projekty Tryboń PPI
Nowe projekty Tryboń PPI

Na warszawskiej Pradze realizowane są obecnie trzy znaczące inwestycje, których projekty powstały na deskach kreślarskich firmy Tryboń Projektowanie i Powiernictwo Inwestycyjne.

Galeria Wiatraczna
W IV kwartale 2009 r. do użytku oddana zostanie – zaprojektowana przez Tryboń PPI – Galeria Wiatraczna. Budynek znajdować się będzie w dobrze skomunikowanym miejscu na warszawskiej Pradze, u zbiegu ulic Grochowskiej i Kobielskiej. Znajdzie się w nim 237 funkcjonalnych mieszkań, o powierzchni od 35 do 150 mkw. Dla wygody mieszkańców, na dwóch najniższych poziomach zlokalizowana będzie galeria handlowo-usługowa. Dla osób ceniących możliwość aktywnego wypoczynku, dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Parku Skaryszewskiego.

Kompleks Ostrobramska 75
Inwestycja mieszkaniowo-usługowa realizowana we współpracy z Pireli Pekao Real Estate. W pierwszym etapie deweloper planuje wybudować 431 mieszkań. Dla potrzeb mieszkańców, w budynkach zaplanowano także 491 miejsc parkingowych. Kompleks będzie zamkniętym osiedlem z własnymi ulicami i placami. Wszystkie budynki zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych. Projektanci podkreślają również, że osiedle będzie spełniało wysokie standardy ekologiczne.

Serocka 27
Najnowszy projekt Tryboń PPI realizowany na Pradze Północ, nad którym firma sprawuje również pieczę jako deweloper. W budynku znajdzie się 18 mieszkań oraz 2 lokale użytkowe. Inwestycja ma wyróżniać się  wysokim standardem wykończenia. Projektanci przewidzieli bowiem zastosowanie materiałów najwyższej jakości. Klatki schodowe wykończone będą gresem i terakotą włoskiej firmy Ariostea, a wszystkie poręcze i cokoły przypodłogowe wykonane zostaną z drewna. W budynku zainstalowana będzie także winda firmy Kone oraz stolarka okienna z drzewa eukaliptusowego. Materiały potrzebne do wykonania zewnętrznej elewacji budynku dostarczy firma Sto.

autor: opracował: ak
zdjęcia: Tryboń PPI

aktualizacja: 22.05.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.