Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Warszawa, 13 i 14 lutego 2016

tagi tematyczne Murator EXPO targi mieszkaniowe
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

W weekend 13 i 14 lutego na stadionie PGE Narodowy odbędą się pierwsze w 2016 roku targi mieszkaniowe. Podczas imprezy będzie można zapoznać się z najnowszymi ofertami deweloperów, banków, doradców i pośredników nieruchomości. Dodatkowo organizator zaprasza na wykłady poruszające zagadnienia związane z zakupem mieszkania.

Kredyty hipoteczne na Targach Mieszkaniowych

Nieustająco Targi Mieszkaniowe Murator EXPO są niezastąpionym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki", są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. A wiedza ta przyda się bezdyskusyjnie, gdyż w 2016 r. kredytobiorca musi, zgodnie z decyzją KNF, mieć co najmniej 15% wkładu własnego na kupowane mieszkanie. Jedną trzecią będzie mógł wnieść w formie blokady środków na rachunkach lub wykupując ubezpieczenie pod warunkiem, że będzie dysponował kwotą odpowiadającą 10% ceny mieszkania. Zamiennikiem brakującego wkładu nie może być podwyższona marża. Dzięki warsztatom i indywidualnym poradom zainteresowani dowiedzą się gdzie i jak otrzymać tani kredyt hipoteczny i jak wybrać dobrą ofertę „szytą na miarę”. Kredyt mieszkaniowy praktyczny poradnik, Kredyt hipoteczny krok po kroku, Zmiany w programie Mieszkanie dla Młodych to tylko przykładowe tematy wykładów godnych polecenia rozważnym nabywcom mieszkań na kredyt.

Mieszkanie dla Młodych

Rządowy program Mieszkanie dla Młodych, od czasu otwarcia na rynek wtórny jest tak popularny, że istnieje realne ryzyko wyczerpania środków już w pierwszych miesiącach 2016 roku. Na targach oferta tych mieszkań nadal jest pokaźna i różnorodna. Co czwarty lokal oferowany do sprzedaży mieści się w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. Po nowelizacji, po dopłatę do kredytu w ramach programu mogą ubiegać się m.in.: kupujący nie tylko nowe, ale też używane mieszkania, nabywcy spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, czy wkładu budowlanego wnoszonego do spółdzielni mieszkaniowej w celu uzyskania prawa własności mieszkania. Dzięki nowelizacji do programu razem z uczestnikiem MdM mogą przystąpić inne, w tym niespokrewnione osoby. Może się więc okazać, że osoby, które dotąd nie brały pod uwagę możliwości uzyskania dopłaty do kredytu z tytułu programu mają teraz szansę na kupno mieszkania z mniejszym niż planowane obciążeniem kredytowym.

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
fot.: murator expo

Aranżacja mieszkania

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi aranżują własny dom czy mieszkanie, dostosowują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudowują mieszkanie z rynku wtórnego. W programie Targów będzie można poznać zasady urządzania małych mieszkań, dowiedzieć się jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dyżurujący w punktach konsultacyjnych doradcy będą oferować odwiedzającym wszechstronną pomoc w podejmowaniu decyzji o wyglądzie mieszkań i domów - w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi. Obok indywidualnych porad w trzech blokach tematycznych omówione zostaną najbardziej interesujące respondentów targów zagadnienia: co mówi plan mieszkania, a o co trzeba zapytać dewelopera planując własne M, jak funkcjonalnie urządzić strefę ogólną a jak strefę prywatną w domu lub mieszkaniu i jak ciekawie oświetlić wnętrze.

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to największe i najstarsze w Polsce wydarzenie targowe szeroko rozumianego rynku nieruchomości. Impreza o ugruntowanej pozycji zarówno w gronie oferujących, jak i zainteresowanych zakupem nowego lokum. Dotychczas w Warszawie odbyły się 53 edycje Targów Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. W największych edycjach Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE bierze udział ponad 200 wystawców oraz od kilku do kilkunastu tysięcy zwiedzających. Podstawowym kryterium doboru wystawców jest spójność tematyczna imprezy. Targi od wielu lat są miejscem badań preferencji klientów rynku mieszkaniowego. Badania są realizowane na próbie celowej, metodą wywiadów bezpośrednich.

TARGI Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Miejsce: stadion PGE Narodowy, Al. Księcia J. Poniatowskiego 1, Warszawa

Termin: 13 i 14 lutego 2016 (sobota-niedziela), godz. 10.00–17.00


Każda osoba odwiedzająca targi otrzyma:

  • katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Wrocławia i okolic. W publikacji znajdują się informacje o lokalizacji osiedli, cenach, dostępnych metrażach mieszkań, terminach realizacji inwestycji, a także wizualizacje inwestycji i dane teleadresowe deweloperskich biur sprzedaży,
  • jeden z magazynów wnętrzarskich wydawanych przez ZPR Media

 

autor:

aktualizacja: 08.02.2016

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnym



Na sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.