Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowy kontrakt Budimex S.A.

tagi tematyczne Budimex Dromex Restaura Kolska Restaura Kolska Kameralna Warszawa

Efektem kontraktu zawartego między firmami Budimex Dromex i Restaura Kolska będzie 7 budynków mieszkalno-usługowych przy ul. Kolskiej w Warszawie

Spółka Budimex Dromex w 100% zależna od Budimeksu S.A. podpisała z Restaura Kolska Sp. z o.o. kontrakt na realizację inwestycji Restaura Kolska Kameralna w Warszawie. Projekt przewiduje powstanie 7 budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi na parterze oraz garażami podziemnymi. Mieszkania będą miały powierzchnię od 37 do 127 mkw. Większość z nich to apartamenty dwupokojowe, istnieje jednak możliwość dowolnego łączenia mieszkań, jeżeli znajdą się chętni na kupno większego metrażu.

Wartość kontraktu to 136.065.000 zł netto. Termin rozpoczęcia robót ustalono na 16 lipca 2008 r., natomiast planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to 15 stycznia 2010 r.

autor: opracował: mj
źródło: Budimex S.A.

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.