Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowy projekt mieszkaniowy w Szczecinie

tagi tematyczne deweloperzy Szczecin inwestycje inwestycje mieszkaniowe mieszkania Szczecin mieszkania Warszewo nowe osiedla nowe osiedla szczecin Ronson Development
Nowe osiedle, Szczecin-Warszewo
Nowe osiedle, Szczecin-Warszewo

Ronson Development rozpoczyna realizację pierwszej inwestycji w Szczecinie. W pierwszym etapie projektu położonego w dzielnicy Warszewo powstaną dwa budynki z 82 mieszkaniami. Generalnym wykonawcą została firma Warbud. Prace budowlane na terenie inwestycji rozpoczęły się w grudniu zeszłego roku.

Nowe osiedle, Szczecin-Warszewo
Nowe osiedle mieszkaniowe, Szczecin-Warszewo
fot.: Źródło: NBS Communications


Szczecin Warszewo, mieszkania na szprzedaż i do wynajęcia. Ogłoszenia >>

Inwestycja będzie zlokalizowana w dzielnicy Warszewo przy ul. Duńskiej i Krasińskiego. W pierwszym etapie powstaną dwa 4-piętrowe budynki, z 82 mieszkaniami o powierzchni od 36 do 98 mkw., a w kolejnych etapach następne siedem budynków. Budynki będą charakteryzować się dużymi, drewnianymi oknami, przestronnymi tarasami, balkonami i ogródkami. Na ostatnich kondygnacjach zaprojektowano przestronne mieszkania dwupoziomowe z dużymi tarasami. W ofercie będą przeważały mieszkania 2- i 3-pokojowe o popularnych rozkładach. Zakończenie pierwszego etapu planowane jest na kwiecień 2012 r.

- Wyjątkową cechą szczecińskiego projektu będzie kaskadowa forma zabudowy, która w połączeniu z naturalnym nachyleniem terenu w kierunku południowym, sprawi, że z każdego z budynków roztaczać się będzie przepiękny widok na całą panoramę miasta – mówi Andrzej Gutowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Ronson Development.

Nowe osiedle, Szczecin-Warszewo
Nowe osiedle, Szczecin-Warszewo
fot.: Źródło: NBS Communications

Wewnątrz osiedla przewidziano liczne alejki spacerowe, miejsca rekreacyjne oraz  plac zabaw. Osiedle będzie ogrodzone; zaplanowane są dwa niezależne wjazdy na teren projektu. W okolicy znajdują się m. in. Plac Rodła, Jasne Błonia, Las Arkoński i jezioro Głębokie. 

- Wejście do Szczecina, to bardzo istotny element realizacji ekspansji geograficznej Ronsona. Zgodnie z naszą strategią chcemy zwiększać zasięg naszej działalności, a tym samym sprzedaż, tak aby w 2011 r. przekroczyć poziom 500 sprzedanych mieszkań, a w perspektywie kolejnych 1-2 lat osiągnąć pułap 800-1000 rocznie – mówi Dyrektor Gutowski.

autor: Źródło: NBS Communications

aktualizacja: 06.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.