Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowy projekt Pirelli Pekao - mieszkania na Pradze-Południe

tagi tematyczne mieszkania Praga-Południe Pirelli Pekao Real Estate
Nowy projekt Pirelli Pekao
Nowy projekt Pirelli Pekao

Pirelli Pekao Real Estate zajmie się realizacją projektu inwestycyjnego, w ramach którego powstanie nowy kompleks mieszkaniowo–usługowy o całkowitej powierzchni ok. 150 000 mkw.

Osiedle położone będzie przy ulicy Ostrobramskiej 75. W jego skład wejdą budynki o zróżnicowanej wysokości: od 5–9 do 14 kondygnacji. W ramach realizacji pierwszego etapu inwestycji zostanie wybudowanych 431 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ponad 28 508 mkw. W budynku zaplanowano mieszkania zróżnicowane pod względem metrażu i ilości pokoi. Średnia powierzchnia lokalu to 66,5 mkw. Na poziomach –2 i –1 zlokalizowanych zostanie 491 miejsc parkingowych.

Kompleks Ostrobramska 75 będzie stanowić osiedle mieszkalne z własnymi ulicami, placami, zabudową usługową oraz niezbędną infrastrukturą. Projekt uwzględnia również tereny zielone i place zabaw. Ponadto budynki będą dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Osiedle zostało starannie zaprojektowane, tak aby mieszkania były funkcjonalne i efektywnie rozplanowane. Budynki zostaną wybudowane z wykorzystaniem materiałów zapewniających ciepło i komfort użytkowania. Dodatkowo, podobnie jak w przypadku wszystkich inwestycji Pirelli Pekao Real Estate, dużą rolę odgrywa kwestia ochrony środowiska, zgodnie z założeniami Programu Ecobuilding Grupy Pirelli RE.

Kompleks znajduje się  w bliskiej odległości od ul. Ostrobramskiej, będącej główną arterią wyjazdową z Warszawy w kierunku wschodnim. Lokalizacja zapewnia przyszłym mieszkańcom komfort mieszkania i możliwość korzystania ze znajdujących się w pobliżu dużych centrów handlowych, takich jak Promenada i Conforama.

 

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Warszawa Praga-Południe

autor: opracował: as
zdjęcia: Pirelli Pekao Real Estate Sp. z o.o.

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.