Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Oddano kolejne mieszkania na Osiedlu Leśnym w Czapurach

tagi tematyczne Czapury deweloper Poznań Family House mieszkania na sprzedaż mieszkania pod Poznaniem Osiedle Leśne
Osiedle Leśne, Czapury
Osiedle Leśne, Czapury

Spółka Family House oddała do użytkowania 132 mieszkania, które powstały w ramach II etapu Osiedla Leśnego IV w Czapurach. Deweloper prowadzi też prace budowlane związane z realizacją kolejnego, piątego etapu osiedla.

W drugim etapie powstały trzypokojowe mieszkania o metrażu od 50 do 60 m2, w różnorodnych opcjach: z ogrodem, kotłownią, garażem lub strychem. Prace budowlane rozpoczęły się w grudniu 2011 roku, a zakończyły pod koniec 2012 roku.

Czytaj też: Nowoczesne żaluzje w aranżacji wnętrz

W pierwszej linii zabudowy znajduje się pięć Willi Leśnych. W każdej z nich jest 8 lokali trzypokojowych o powierzchni ok. 54 m2, które znajdują się na parterze oraz mieszkania 58-metrowe na piętrze. Do niektórych przynależy garaż i kotłownia, do innych strych, a wszystkie usytuowane na parterze mają ogród. W budynkach położonych w innej części zakończonego etapu znajdują się mieszkania o powierzchni 60 m2, z ogrodem, garażem i kotłownią. W kolejnym obszarze osiedla są segmenty z  mieszkaniami o metrażu 51 m2, z ogrodem lub balkonem.

W standardzie deweloperskim każdy lokal ma drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, kocioł, grzejniki, wszystkie instalacje, a w przypadku mieszkań z garażem, została zamontowana brama garażowa automatyczna, wykonano ogrodzenia i podjazdy.

Family House przygotowuje pełną infrastrukturę osiedla - drogi osiedlowe z kostki brukowej, a także oświetlenie.
Po zakończeniu tej części inwestycji, Osiedle Leśne liczy ponad 450 domów i mieszkań.

Deweloper prowadzi już prace budowlane związane z kolejnym etapem. W jego ramach, do końca 2013 roku, powstanie 108 mieszkań. W V etapie dostępne będą mieszkania 3-, 4- i 5-pokojowe o metrażu od 50 do 75 m2. Ceny lokali rozpoczynają się od 2500 zł netto/m2.

Osiedle Leśne, Czapury
Osiedle Leśne, Czapury
fot.: Family House

autor: źródło: Family House

aktualizacja: 19.01.2013

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.