Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Odra Tower: osiedle mieszkaniowe nad Odrą we Wrocławiu

tagi tematyczne deweloperzy Wrocław Gant Development inwestycje mieszkaniowe mieszkania Wrocław nowe osiedla Wrocław Odra Tower sprzedaż mieszkań Wrocław
Odra Tower
Odra Tower

Nieopodal wrocławskiego rynku Gant Development wybuduje 18-kondygnacyjny kompleks mieszkaniowo-usługowy. Oferta mieszkaniowa obejmuje 243 mieszkania. Ceny zaczynają się od 6695 zł za mkw.

Odra Tower
Odra Tower
fot.: Źródło: Fleishman-Hillard

Część mieszkalna usytuowana będzie od 3 do 17 piętra. Od południowo-wschodniej strony budynek będzie sąsiadować z ciągiem ulic Podwale i Generała Sikorskiego, a od północy z rzeką Odrą. Obiekt będzie spełniał przede wszystkim funkcję mieszkalną. Na parterze zaprojektowano lokale usługowe, które będą mogły być zaadaptowane na różne cele.

- Nowy projekt Odry Tower ma prostą formę w postaci przenikających się prostopadłościennych brył. Przygotowując projekt mieliśmy na względzie zarówno wygodę mieszkańców, jak i wpasowanie obiektu w architektoniczny styl okolicy. – mówi Anna Newerla, przedstawiciel biura architektonicznego Zbigniewa Walasa. Dla podkreślenia przestrzenności budynku zastosowaliśmy kontrast bieli i czerni. Na czarnym tle wieży będą przenikać się szklano–białe wykusze, przyziemie od strony ul. Podwale oraz bulwaru odcięte jest przeszklonymi witrynami usług.

- Wyjątkowa lokalizacja, nowoczesna architektura i szeroki wybór mieszkań to podstawowe zalety Odry Tower – mówi Karol Antkowiak, Prezes Zarządu Gant Development SA. Przystępne ceny lokali sprawiają, że zamieszkanie na Starym Mieście będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Mieszkania we Wrocławiu - ogłoszenia sprzedaży >>


Oferta mieszkaniowa Odry Tower obejmuje 243 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej 13028,93 mkw. i metrażach od 36,99 do 114,87 mkw. Niemal każdy lokal będzie wyposażony w balkon lub loggię. W budynku będą przewidziano 4 poziomy garaży wielostanowiskowych - jeden podziemny i trzy nadziemne, z miejscami postojowymi przeznaczonymi dla mieszkańców inwestycji. Dziedziniec zaprojektowano w formie zielonego tarasu.
Ceny za mkw. brutto wahają się od 6695 do 16480 PLN.
Termin zakończenia inwestycji planuje się na drugą połowę 2012 r.

autor: Źródło: Fleishman-Hillard

aktualizacja: 09.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.