Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Łódzki rynek mieszkaniowy 2008

tagi tematyczne EMMERSON Łodź
Łódzki rynek mieszkaniowy 2008
Łódzki rynek mieszkaniowy 2008

W Łodzi realizowanych jest obecnie około 46 inwestycji mieszkaniowych; 55% nowych mieszkań powstaje na terenie Bałut i Widzewa.

Jak wynika z raportu opublikowanego na koniec II kwartału 2008 roku przez Dział Badań i Analiz firmy Emmerson S.A. łódzki rynek mieszkaniowy rozwija się bardzo intensywnie Łączna ilość mieszkań jaka była dostępna dla klientów w czerwcu bieżącego roku przekroczyła 2930.

 

Ponad połowa nowych inwestycji powstaje na terenie Bałut i Widzewa. Małym zainteresowaniem deweloperów cieszy się natomiast południowy rejon Łodzi. Rynek domów skupia się przede wszystkim na wschodniej części miasta. Średnia powierzchni użytkowej domu wynosi 154–174 mkw., a średnia powierzchnia działki to 15 arów. Ceny domów z działką plasują się w przedziale 840 124–946 513 PLN.

Zobacz szczegóły raportu >>>

autor: opracował: mz

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.