Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Oferta pod znakiem trójki. Domy na Osiedlu Zagajnik

tagi tematyczne Katowice MK Inwestycje Osiedle Zagajnik
Oferta pod znakiem trójki
Oferta pod znakiem trójki

Trzy gotowe domy na 3-lecie MK Inwestycje po 3333 zł/m2 to najnowsza oferta zakupu domów na Osiedlu Zagajnik, przygotowana przez MK Inwestycje.

Deweloper oferuje domy na przedmieściach miasta w cenie 3333 zł za metr kwadratowy. „Naszą akcją chcemy pokazać jak absurdalne stało się dodawanie przy zakupie domu lub mieszkania prezentów, które w gruncie rzeczy wcale nie przekonywały do zakupu nieruchomości. Z drugiej strony chcemy zwrócić uwagę klientów na najważniejsze czynniki, o których zapomniano w natłoku promocji, a które powinny decydować o zakupie, czyli wysoka jakość inwestycji i rozsądna, nieprzeszacowana cena nieruchomości” – tłumaczy Monika Śleziońska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży  MK Inwestycje.

Deweloper, przygotowując kampanię promocyjną Osiedla Zagajnik, chciał zwrócić uwagę, że najwyższy czas zacząć sprzedawać nieruchomości, a nie bonusy. Należy skupić się na tym co najważniejsze dla klienta – jakości, lokalizacji, wykonaniu oraz cenie.

Osiedle Zagajnik to 6 domów jednorodzinnych wolno stojących o powierzchni 187,91 m2, 12 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146,52 m2, 12 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 146,52 m2 oraz apartamentowiec z częścią mieszkalną i usługowo-handlową. Wszystkie domy i mieszkania wyróżniają się wysokim standardem i pełną infrastrukturą.

autor: opracował: mz

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.