Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ogrody Bielańskie: zakup mieszkania z opcją najmu

tagi tematyczne Bielany Wrocławskie deweloperzy Wrocław inwestycje mieszkaniowe mieszkania Bielany Wrocławskie mieszkania pod Wrocławiem nowe osiedla Bielany Wrocławskie Ogrody Bielańskie UBM

Deweloper UBM buduje nowe osiedle w miejscowości Bielany Wrocławskie. Inwestycja będzie składać się z pięciu kameralnych budynków

W inwestycji Ogrody Bielańskie powstaną 54 mieszkania o powierzchni od 40 do 130 mkw. Pierwszy z pięciu budynków, w którym znajduje się 9 lokali, jest już w fazie wykończenia, a ostatnie prace zakończą się na początku IV kwartału br.

Bielany Wrocławskie, domy na sprzedaż >>

Inwestycja Ogrody Bielańskie
Ogrody Bielańskie
fot.: Źródło: Kostrzewa PR

Deweloper proponuje klientom nowy sposób finansowania zakupu mieszkania. - Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie innowacyjnej oferty, stworzonej z myślą o tych, którzy nie dysponują wystarczającym budżetem, by móc samodzielnie zapłacić za lokal lub napotykają trudności z uzyskaniem kredytu, a są zainteresowani zakupem mieszkania w Ogrodach Bielańskich – mówi Sebastian Vetter z UBM. Kupujący wpłaca równowartość 10-15% wartości mieszkania podczas podpisywania umowy zakupu i jest zobowiązany wpłacić resztę kwoty w dowolnym terminie przed upływem 10 lat, otrzymując przy tym gwarantowane prawo pierwokupu wybranego lokalu. Do tego czasu klient reguluje należności za wynajem.
Takie rozwiązanie umożliwia nabywcy swobodę działania, bez narzucania dokładnego terminu wpłaty pozostałej sumy. Umożliwia tym samym klientowi dokładną ocenę kondycji finansowej i wpłatę należności, gdy uzna to za możliwe. Istotnym jest, że w czasie odroczonej spłaty cena netto mieszkania pozostaje niezmienna i jeśli wartość rynkowa nieruchomości wzrośnie, klient nie ponosi związanych z tym dodatkowych kosztów.

autor: Źródło: Kostrzewa PR

aktualizacja: 14.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.