Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ogrody Ochota – nowe mieszkania w Warszawie

tagi tematyczne deweloper Warszawa Dolcan nowe mieszkania Ogrody Ochota
Osiedle Ogrody Ochota w Warszawie
Osiedle Ogrody Ochota w Warszawie

Deweloper Dolcan rozpoczął drugi etap budowy osiedla mieszkaniowego Ogrody Ochota. Inwestycja powstaje na pograniczu dwóch stołecznych dzielnic - Ochoty i Włoch. W pierwszym etapie inwestycji w sprzedaży jest ponad 350 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od małych 31-metrowych kawalerek, po apartamenty o powierzchni ponad 100 mkw.

Osiedle Ogrody Ochota w Warszawie
Osiedle Ogrody Ochota w Warszawie
fot.: GlobalBrand Institute

Zobacz także: mieszkania na sprzedaż, Warszawa, dzielnica Ochota

Osiedle mieszkaniowe Ogrody Ochota realizowane jest bezpośrednio przy Al. Krakowskiej, ma więc dobre połączenie z centrum. W ciągu ok. 15 minut jazdy samochodem czy komunikacją miejską można przemieścić się do ścisłego centrum Warszawy. W pobliżu osiedla znajdują się dwa duże parki - park im. Marka Kotańskiego oraz – Park Szczęśliwicki.
Deweloper oferuje mieszkania w cenie 7600 zł. za metr kwadratowy. W projekcie dostępne są lokale o bardzo różnych rozkładach i powierzchniach: od jedno- do pięciopokojowych. Część mieszkań ma duże przeszklenia - okna od podłogi do sufitu. Wszystkie lokale będą miały balkony lub loggie, a część także ogrody zimowe.
Na poziomie parteru znajdą się lokale usługowe i punkty handlowe. Deweloper zapowiada oddanie inwestycji przed końcem 2012 r.

autor: źródło: GlobalBrand Institute

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.