Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

OKRE Development buduje mieszkania w Poznaniu.

tagi tematyczne deweloperzy Poznań mieszkania Poznań OKRE Development Osiedle Na Skraju Lasu
Mieszkania w Poznaniu - Osiedle Na Skraju Lasu
Mieszkania w Poznaniu - Osiedle Na Skraju Lasu

W poznańskiej dzielnicy Naramowice OKRE Development realizuje Osiedle Na Skraju Lasu. Powstały już 33 mieszkania w ramach pierwszego etapu. Deweloper rozpoczął też sprzedaż drugiego etapu, w którym oferowane są mieszkania o metrażach od 25 do 80 mkw. Inwestycja realizowana jest w sąsiedztwie Rezerwatu Żurawiniec.

Budowa I etapu Osiedla Na Skraju Lasu rozpoczęła się jesienią 2011 r. W jego ramach powstały 33 mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 45 do 65 mkw. W ramach kolejnego etapu zostanie zrealizowany budynek C, w którym inwestor zaplanował 47 mieszkań o różnorodnej wielkości – od 25 do 80 mkw. Właściciele mieszkań zlokalizowanych na parterze otrzymają na wyłączne użytkowanie kilkudziesięciometrowe ogródki, a mieszkańcy najwyższych kondygnacji (III i IV piętro) tarasy o metrażach od 25 do ponad 150 mkw.

Wyróżnikiem inwestycji ma być lekka forma architektoniczna o ekologicznym charakterze, z zielonymi pnączami i drewnianymi elementami elewacji. W budynku zaplanowano windy, podziemne miejsca postojowe i wspólne lokale użytkowe.

Sprawdź także: Mieszkania w Poznaniu, powierzchnia do 80 mkw.

Budynek C Osiedla Na Skraju Lasu położony jest tuż obok rezerwatu Żurawiniec. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się także szkoły podstawowe, przedszkola, place zabaw i siłownie na wolnym powietrzu, przystanki komunikacji miejskiej oraz kampus uniwersytecki na Morasku.

Średnia cena metra kwadratowego mieszkań realizowanych w drugim etapie Osiedla Na Skraju Lasu wynosi 5 800 zł brutto. Są też tańsze lokale – w cenie od 5 415 zł brutto, które mieszczą się w limitach ustalonych dla programu Rodzina na Swoim. Termin realizacji II etapu to grudzień 2013 r.

autor: Źródło: LTM Communications

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.