Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Oryginale osiedle – Apartamenty Wilanowska w Warszawie

tagi tematyczne Apartamenty Wilanowska deweloperzy Warszawa mieszkania Mokotów Rogowski Development
Apartamenty Wilanowska w Warszawie
Apartamenty Wilanowska w Warszawie

Firma Rogowski Development rozpoczęła budowę kolejnego etapu Apartamentów Wilanowska. Deweloper oferuje mieszkania o metrażach od 40 do 324 mkw.

W kompleksie Apartamenty Wilanowska zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie powstanie kolejnych 219 mieszkań. Ceny apartamentów są zróżnicowane - od 7800 do 12700 zł/mkw. Miejsce postojowe w garażu podziemnym można kupić za 45 tys. zł brutto. Mieszkania są oferowane w standardzie deweloperskim lub z wykończeniem pod klucz zgodnym z życzeniami nabywców.

Zobacz także: apartamenty na warszawskim Mokotowie

Apartamenty Wilanowska II to trzy typy budynków z recepcją i ochroną. W siedmiokondygnacyjnych budynkach sąsiadujących z Aleją Wilanowską i ulicą Patkowskiego znajdą się tańsze lokale. W niższych budynkach położonych wewnątrz osiedla zaplanowano apartamenty o metrażu 40 - 150 mkw. Na najwyższych kondygnacjach zaprojektowano największe mieszkania, do których będą przynależały tarasy na dachu. W najniższych budynkach sąsiadujących z zielonymi terenami położonymi przy Potoku Służewieckim, będą apartamenty najwyższej klasy - dwupoziomowe penthousy o powierzchni do 320 mkw. i wysokości do 3,4 m, z tarasami na dachach, klimatyzacją we wszystkich pomieszczeniach i pokojem kominkowym.

Apartamenty Wilanowska realizowane są według oryginalnego projektu architektonicznego – przeszklone elewacje budynków przysłonięte są charakterystycznymi, ażurowymi okiennicami. Osiedle realizowane jest na obszarze 20000 mkw. Poziom terenu został podniesiony dla potrzeb inwestycji o ponad 3 metry. Wewnątrz osiedla powstanie park i przestrzeń rekreacyjna.
Po zakończeniu drugiej fazy inwestycji, w II kwartale 2013 roku, osiedle będzie liczyło ok. 470 apartamentów.

 

Apartamenty Wilanowska w Warszawie
Apartamenty Wilanowska w Warszawie
fot.: Prestige PR
Apartamenty Wilanowska w Warszawie
Apartamenty Wilanowska w Warszawie
fot.: Prestige PR

autor: źródło: Prestige PR

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.