Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedla Kamyk Zielony i Pasikonik. Dolcan buduje kolejne mieszkania bezczynszowe

tagi tematyczne Dolcan Kamyk Zielony mieszkania bezczynszowe Pasikonik
Osiedle Pasikonik. Dolcan
Osiedle Pasikonik. Dolcan

Firma Dolcan rozpoczęła budowę dwóch nowych inwestycji w Warszawie - osiedli Kamyk Zielony i Pasikonik. W pierwszym etapie powstanie na obu osiedlach 146 mieszkań bezczynszowych.

Kamyk Zielony powstaje na warszawskiej Białołęce przy ul. Kamykowej, a Pasikonik w Markach przy ul. Lisa Kuli. Obie inwestycje zostaną ukończone w 2012 roku.
W ramach osiedla Pasikonik powstanie 16 mieszkań o metrażach 75 mkw. Natomiast Kamyk Zielony będzie dużo większym osiedlem. W jego pierwszym etapie zaplanowano budowę 34 kameralnych budynków, czyli w sumie 130 mieszkań o metrażach od 47 do 108 mkw. Osiedle Kamyk Zielony to siedem typów domów. W każdym budynku znajdą się jedynie 4 odrębne mieszkania. Lokale położone na górze będą miały dodatkowy balkon i poddasze. Każde mieszkanie będzie miało własny ogródek - to jedna z zalet osiedli bezczynszowych Dolcan. Projektanci tak zaplanowali układ mieszkań, że zarówno mieszkańcy z parteru, jak i z wyższych kondygnacji będą mieć do dyspozycji część działki. Domy powstają na działce sąsiadującej z Kanałem Bródnowskim. Osiedle położone jest niedaleko Trasy Toruńskiej, a Pasikonik powstaje blisko głównej ulicy Marek – Al. Piłsudskiego.

Zobacz także: mieszkania na sprzedaż, Marki pod Warszawą

 

Osiedle Pasikonik. Dolcan
Osiedle Pasikonik. Dolcan
fot.: GlobalBrand Institute
Osiedle Kamyk Zielony. Dolcan
Osiedle Kamyk Zielony. Dolcan
fot.: GlobalBrand Institute

Mieszkania bezczynszowe. Jak to możliwe?
Mieszkańcy osiedli bezczynszowych nie będą musieli płacić comiesięcznego czynszu. Na osiedlach nie będzie części wspólnych takich jak klatki schodowe, windy, garaże, a więc nie będzie też kosztów związanych z ich obsługą i funduszu remontowego. Właściciel mieszkania sam będzie kontrolował wydatki i decydował o kosztach eksploatacji. W każdym mieszkaniu znajdzie się odrębny kocioł grzewczy, jest też możliwość aranżacji kominka. Zakup mieszkania bezczynszowego nie jest związany z koniecznością kupienia garażu, gdyż na terenie działki należącej do mieszkania znajduje się miejsce postojowe.

Ceny mieszkań zlokalizowanych na osiedlu Kamyk Zielony i Pasikonik zaczynają się od 5500 zł/mkw. Mieszkania kwalifikują się do rządowego programu dopłat Rodzina na Swoim.

autor: źródło: GlobalBrand Institute

aktualizacja: 04.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.