Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Adria – kolejna inwestycja Dom Development

tagi tematyczne Dom Development Gocław nowe inwestycje Warszawa nowe mieszkania Warszawa Gocław Osiedle Adria Rodzina na swoim rynek mieszkaniowy rynek pierwotny Warszawa
osiedle adria1
osiedle adria1

17 lutego 2010 rusza budowa i sprzedaż osiedla Adria zlokalizowanego przy ul. Jugosłowiańskiej na warszawskim Gocławiu. Nowa inwestycja realizowana jest przez Dom Development.

Na osiedlu Adria powstanie w sumie 5 budynków o wysokości od V do XIV kondygnacji. Łącznie na osiedlu, w III etapach, powstanie 656 mieszkań. W I etapie osiedla zaprojektowano jeden budynek, w którym znajdzie się 256 mieszkań w wygodnych rozkładach o średniej powierzchni 61,77 mkw. Najmniejsze mieszkanie to jednopokojowy lokal (oddzielna sypialnia i pokój z kuchnią) o powierzchni 38,2 mkw., natomiast największe to czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 106,3 mkw. Najwięcej zaplanowanych mieszkań, stanowiących ponad 60 proc. wszystkich lokali w inwestycji, to mieszkania dwupokojowe o najbardziej popularnych metrażach od 52,7 do 56,7 mkw.

Średnia cena mieszkań w I etapie to 7610 zł za metr kwadratowy. Natomiast przedział cenowy kształtuje się od 6690 do 8800 zł za mkw., co oznacza, że część mieszkań na tym osiedlu zostanie zakwalifikowanych do programu Rodzina na swoim.
Planowane oddanie do użytku I etapu to IV kwartał 2011 roku.

osiedle adria2

W budynku przewidziano nowoczesny i komfortowy hall wraz z recepcją, wyłożony okładzinami ściennymi w kolorze drewna i kamienia, ozdobiony gresem oraz kameralnie oświetlony. Znajdą się tu również szybkobieżne windy oraz podziemny, dwupoziomowy garaż z 263 miejscami parkingowymi. Zaletami budynków mają być też wysokie, niestandardowe okna oraz przeszklone balkony, z których będzie można podziwiać panoramę lewego brzegu Wisły.

Projekt zakłada włączenie w granice osiedla Adria i odpowiednie zagęszczenie istniejącej zieleni. Na terenie osiedla powstaną parkowe alejki z ławeczkami oraz bezpieczne place dla dzieci. W przyszłości w najniższych partiach budynku znajdą się punkty usługowo-handlowe: osiedlowe sklepy, restauracje i kawiarenki.

Autorem projektu osiedla jest pracownia FAJANS ŚCISŁO & PARTNERZY ARCUS, natomiast wykonawcą I etapu osiedla jest firma ERBUD.

autor: Źródło: M + G

aktualizacja: 01.03.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.