Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Aleja Krakowska: ponad 1000 nowych mieszkań w warszawskiej dzielnicy Włochy

tagi tematyczne deweloper deweloper Warszawa Dolcan mieszkania Warszawa mieszkanie deweloperskie Warszawa mieszkanie Ochota mieszkanie od dewelopera mieszkanie Włochy nowe mieszkania Warszawa osiedle mieszkaniowe Al. Krakowska
Osiedle Aleja Krakowska
Osiedle Aleja Krakowska

Stołeczny deweloper Dolcan wmurował kamień węgielny na terenie inwestycji Osiedle Aleja Krakowska. Docelowo, realizacja osiedla ma składać się z czterech etapów. Deweloper szacuje, że zakończenie ostatniego z etapów nastąpi w drugim kwartale 2015 r.

W pierwszym etapie powstanie 350 lokali, a przewidywany termin jego oddania przypada na koniec czerwca 2012 roku. Cena za metr kwadratowy mieszkania, zaczyna się od 7250zł/m2.

Patrząc na inwestycję przez pryzmat całego projektu, jest to prawdopodobnie nasza największa realizacja – mówi Michał Szarow, Specjalista d/s przygotowania i realizacji inwestycji Dolcan. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że oficjalnie rozpoczęto prace nad budową osiedla. Z niezwykłą uwagą będziemy nadzorować ich przebieg – dodaje Szarow.
Osiedle zlokalizowane będzie w warszawskiej dzielnicy Włochy, przy Al. Krakowskiej 291. Lokalizacja charakteryzuje się łatwym i szybkim dojazdem do centrum stolicy. W najbliższej okolicy znajduje się również dużo zielonych terenów, ze szczególnym wskazaniem na Park Szczęśliwicki. Dodatkowo, do dyspozycji mieszkańców będą dostępne rozlokowane blisko osiedla centra handlowe.

W przypadku tak prestiżowej i ważnej dla nas inwestycji, zdecydowaliśmy się na jej realizację we współpracy z naszym wieloletnim partnerem, firmą Strabag – mówi Rafał Stawski, z-ca Dyrektora ds. inwestycji Dolcan. Kooperacja z międzynarodowym koncernem o ogromnym doświadczeniu i wiedzy związanej z branżą, jest zarówno dla nas, jak i dla przyszłych mieszkańców gwarancją, że Aleja Krakowska będzie się charakteryzować niezwykle wysoką jakością wykonania - dodaje.

Koncepcja wizualna pierwszego i drugiego etapu inwestycji została przygotowana przez renomowaną pracownię architektoniczną AGK architekci.

Warszawa, Osiedle Aleja Krakowska
Warszawa, Osiedle Aleja Krakowska
Warszawa, Osiedle Aleja Krakowska
Warszawa, Osiedle Aleja Krakowska
Warszawa, Osiedle Aleja Krakowska
Warszawa, Osiedle Aleja Krakowska

autor: Źródło: Core PR

aktualizacja: 10.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.