Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Alpha gotowe do zamieszkania. Mieszkania w Ursusie

tagi tematyczne nowe mieszkania osiedle Alpha Red Development Ursus Warszawa
Osiedle Alpha gotowe do zamieszkania
Osiedle Alpha gotowe do zamieszkania

Red Development zakończy przed terminem realizację pierwszego etapu osiedla Alpha. Deweloper sprzedaje mieszkania w dzielnicy Ursus w Warszawie.

W pierwszym etapie realizacji kompleksu zlokalizowanego w warszawskim Ursusie, deweloper wybuduje 197 lokali. Klucze do mieszkań zostaną przekazane nowym właścicielom na przełomie lipca i sierpnia bieżącego roku. Natomiast realizacja całej inwestycji będzie przebiegała zgodnie z wcześniejszym planem.  

- W tej chwili zaawansowanie prac budowlanych można ocenić na 95 proc. Trwają ostatnie roboty na patio, gdzie wykonywane są elementy małej architektury i zewnętrzne parkingi. Budowane są drogi dojazdowe i drogi wokół inwestycji od strony ulic: Skoroszewskiej, Hassa i Składkowskiego. Chcemy, aby przyszli mieszkańcy byli usatysfakcjonowani z rozwiązań komunikacyjnych, które im proponujemy - informuje Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży w RED Real Estate Development.

Na mieszkania, które znajdują się jeszcze w ofercie inwestor dopuszcza możliwość indywidualnych negocjacji cen. Okazją do tego będzie organizowany 25 kwietnia Dzień Otwarty. Będzie można wówczas obejrzeć mieszkanie pokazowe, które również przeznaczone jest do sprzedaży.

Mieszkania, Warszawa Ursus

autor: źródło: PRESTIGE PR

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.