Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Atrium w Pruszkowie – drugi etap inwestycji rozpoczęty

tagi tematyczne deweloper Jankowski Pulchny nowe inwestycje Warszawa nowe mieszkanie osiedle Atrium Pruszków rynek pierwotny
Atrium
Atrium

Jankowski Pulchny rozpoczyna budowę II etapu pruszkowskiej inwestycji „Atrium”.  22 stycznia uprawomocniło się pozwolenie na budowę. Deweloper planuje sfinalizowanie tej części osiedla do 2011 roku.

"Atrium" to osiedle o atrakcyjnej formie architektonicznej, położone w centrum podwarszawskiego Pruszkowa przy ul. Prusa. W 2009 roku został zrealizowany I etap inwestycji obejmujący jeden budynek z ponad 100 mieszkaniami. Aktualnie deweloper rozpoczyna budowę bardziej kameralnego etapu II z 56 mieszkaniami.
W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach - od 34 do 99 mkw. Lokale na parterze mają dostęp do zielonych tarasów, a pozostałe mają duże balkony. W wybranych mieszkaniach przewidziano możliwość instalacji kominka. Deweloper proponuje wykończenia „pod klucz” w dwóch standardach: Blues i Jazz. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone, a na terenie znajduje plac zabaw dla dzieci.

Atrium

Inwestycja jest prowadzona przez specjalnie do tego powołaną spółkę celową: Jankowski Pulchny Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. - Inwestycja Pruszkowska Spółka Komandytowa, której współzałożycielami są spółki: Kiljańczyk Development Spółka z o.o. i Jankowski Pulchny Spółka z o.o.

autor: Źródło: PRS/Andrzej Multanowski

aktualizacja: 01.03.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.