Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Bursztynowa. Nowe mieszkania w warszawskiej dzielnicy Wawer

tagi tematyczne mieszkania Nieruchomości Osiedle Bursztynowa SP Invest Wawer
Osiedle Bursztynowa. Mieszkania Warszawa-Wawer
Osiedle Bursztynowa. Mieszkania Warszawa-Wawer

W Międzylesiu przy ulicy Bursztynowej ruszyła sprzedaż mieszkań w kameralnej inwestycji realizowanej przez SP Invest. W trzykondygnacyjnym budynku zaprojektowano tylko dwanaście lokali. Każde mieszkanie będzie miało kominek.

Deweloper oferuje lokale 2-, 3- i 4-pokojowe w popularnych metrażach - od 55 do 88 mkw. Na drugim, ostatnim piętrze, pod łukowym dachem, znajdą się oryginalne mieszkania o wysokości przekraczającej cztery metry. W budynku zainstalowane zostaną windy. Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie 18 miejsc postojowych w garażu podziemnym i 12 komórek lokatorskich.

Zobacz także: Warszawa Wawer, mieszkania na sprzedaż

Teren wokół budynku zostanie zamknięty. Części wspólne zostaną zagospodarowane przez dewelopera – powstaną tereny zieleni i elementami małej architektury.

Inwestycja powstaje na granicy Anina i Międzylesia, w pobliżu lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. W sąsiedztwie osiedla Bursztynowa znajdują się sklepy, punkty usługowe, miejsca rozrywki i rekreacji oraz placówki oświatowe i służby zdrowia. Ulica Bursztynowa jest dobrze skomunikowana z centrum miasta (autobusy miejskie i pociągi SKM).

Osiedle Bursztynowa. Mieszkania Warszawa-Wawer
Osiedle Bursztynowa. Mieszkania Warszawa-Wawer
fot.: Smart Media

Mieszkania będą oddane do użytku w trzecim kwartale 2012 roku.

Inwestorem jest spółka celowa Toroo Park Sp. z o.o. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej SP Invest realizującej inwestycje przy ul. Czarnołęckiej 24 oraz na Pradze Południe przy ul. Krypskiej. Głównym wykonawcą jest firma Inter – Construction Sp. z o.o., a projekt architektoniczny przygotowała pracownia Ebing & Partners  Sp. z o.o. Inwestycję finansuje PKO BP.

Ceny za metr kwadratowy kształtują się na poziomie od 7900 do 8700 PLN, zależnie od położenia i wielkości mieszkania.

autor: Źródło: Smart Media

aktualizacja: 05.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.