Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Cztery Pory Roku – nowe mieszkania w Tychach

tagi tematyczne deweloper mieszkania Tychy Murapol Osiedle Cztery Pory Roku
Tychy: osiedle mieszkaniowe Cztery Pory Roku
Tychy: osiedle mieszkaniowe Cztery Pory Roku

Deweloper Murapol rozpoczął kolejny etap budowy osiedla Cztery Pory Roku. Aktualnie do sprzedaży wprowadzono około 400 mieszkań i ponad 30 lokali użytkowych. Mieszkania spełniają kryteria programu Rodzina na swoim.

Osiedle Cztery Pory Roku to trzynaście 5-kondygnacyjnych budynków zlokalizowanych u zbiegu ulic Sikorskiego i Alei Bielskiej. Osiedle jest oddawane do użytku w kilku etapach. Aktualnie do sprzedaży wprowadzonych zostało  przeszło 400 lokali mieszkalnych i ponad 30 lokali użytkowych. Całe osiedle będzie liczyło 800 mieszkań. Łączny PUM inwestycji to 23 000 mkw.
Deweloper oferuje nieduże mieszkania o zróżnicowanym metrażu: od jednopokojowych o pow. 39 mkw. do czteropokojowych o powierzchni ponad 80 mkw. Ceny mieszkań kształtują się w przedziale od 4350 do 4750 zł za mkw., a więc mieszkania kwalifikują się do programu Rodzina na swoim.

Zobacz także najnowsze ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Tychy


Tychy: osiedle mieszkaniowe Cztery Pory Roku
Tychy: osiedle mieszkaniowe Cztery Pory Roku
fot.: Tauber Public Relations
	Tychy: osiedle mieszkaniowe Cztery Pory Roku
Tychy: osiedle mieszkaniowe Cztery Pory Roku
fot.: Tauber Public Relations

Każde mieszkanie ma balkon lub taras. W skład kompleksu wchodzą również miejsca garażowe zlokalizowane w podziemiach budynków oraz wzdłuż ciągów komunikacyjnych. Aktualnie, w zrealizowanej już części inwestycji, do użytku oddano 420 podziemnych stanowisk postojowych.
Cena jednego  miejsca wynosi 20 000 zł. 
Osiedle Cztery Pory Roku jest dogodnie zlokalizowane względem infrastruktury miejskiej Tych oraz najważniejszych dróg aglomeracji śląskiej. W sąsiedztwie są Lasy Pszczyńskie oraz Jezioro Paprocańskie. Na terenie osiedla powstał skwer z ławeczkami, elementami małej architektury i fontanna. Zgodnie z planami zagospodarowania, w północnej części osiedla powstanie ogólnodostępny pasaż handlowo - usługowy.

Autorem projektu całej inwestycji jest Studio A Krzysztof Łaszczyk z Bielska Białej.

Pierwszy etap inwestycji zakończono pod koniec 2010 roku. Obecnie rozpoczęto prace nad budynkami o numerach 2 i 3. Planowany termin ukończenia kolejnych etapów osiedla to przełom 2011 i 2012 roku.

autor: żródło: Tauber Public Relations

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.