Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Derby 18 gotowe do zamieszkania

tagi tematyczne Białołęka Derby 18 Dom Development mieszkanie osiedle ul. Ostródzka Warszawa
osiedle derby 18
osiedle derby 18

Dom Development SA, rozpoczął przekazywanie mieszkań klientom, którzy zakupili lokale na osiedlu Derby 18, przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej Białołęce. Do tej pory przekazanych zostało 31 z 73 lokali sprzedanych na tym osiedlu.

Derby 18 jest kolejnym etapem rozwoju projektu inwestycyjnego Derby na warszawskiej Białołęce, cieszącego się wśród klientów bardzo dobrą opinią. Inwestycja została zrealizowana i jest oddawana do użytku zgodnie z założeniami. Osiedle składa  się z trzech dwupiętrowych budynków. Całość osiedla składa się z 82 mieszkań o powierzchni od 40,4 do 104,9 mkw. oraz jednego lokalu usługowego o powierzchni 50,5 mkw. Obecnie przedział cenowy mieszkań które są dostępne w ofercie na tym osiedlu kształtuje się od 5 910zł do 6 900 zł brutto za mkw. Są to więc mieszkania, które mogą być zakwalifikowane do programu „Rodzina na swoim”.

Do tej pory Dom Development sprzedał na osiedlu Derby 18 już 72 mieszkania oraz lokal usługowy, które w najbliższych tygodniach zostaną przekazane właścicielom. Do tej pory spółka przekazała 31 mieszkań na tym osiedlu.

W podziemnej części osiedla znajdują się parkingi oraz komórki lokatorskie, do których mieszkańcy będą mogli dostać się windą bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Dodatkowo we wschodniej części inwestycji znajduje się bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych.

Osiedle znajdujące się przy ul. Ostródzkiej, w pobliżu ul. Głębockiej i Trasy Toruńskiej, daje mieszkańcom możliwość korzystania z pełnej infrastruktury. W pobliżu Derb znajdują się znane centra handlowe, linie komunikacji miejskiej łączące osiedle ze wszystkimi kluczowymi punktami Warszawy oraz urocze tereny spacerowe pozwalające na różne formy wypoczynku. Niedaleko znajduje się również szkoła oraz przedszkole.

autor: źródło: Agencja M+G

aktualizacja: 29.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.