Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Dywizjonu 303 na Bemowie

tagi tematyczne Bemowo Catalina Avalon Catalina Group Osiedle Dywizjonu 303 Warszawa
Osiedle Dywizjonu 303 na Bemowie
Osiedle Dywizjonu 303 na Bemowie

W dniu 13 października br. odbyła się ceremonia wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję Catalina Group – osiedle Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie.

Firma Catalina Avalon ukończyła już pierwszą fazę budowy osiedla – stan „0”. Pod ostatnim z budynków wykonany został strop garażu podziemnego. Obecnie trwają zaawansowane prace związane ze wznoszeniem konstrukcji, które zakończą się już za trzy miesiące. Budowa osiedla, składającego się z czterech budynków mieszkalnych rozpoczęła się w listopadzie 2007 r.

Jak podkreśla Jacek Mazur - Prezes Catalina Avalon - jest to kolejny, po osiedlu „Mieszkania przy Wyścigach” tak duży projekt realizowany przez firmę. W projekcie zastosowano szereg rozwiązań przyjaznych mieszkańcom, w szczególności rodzinom z małymi dziećmi. Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone, a jego teren naziemny wolny od ruchu samochodowego. Na obszarze inwestycji powstanie kilka otoczonych zielenią placów zabaw, a dzięki wideofonom montowanym w mieszkaniach na, będzie można m.in. obserwować bawiące się na nich dzieci.

W inwestycji powstanie 272 mieszkania o funkcjonalnych rozkładach i metrażach (od 30 do 110 mkw.). W części podziemnej zaplanowano duży parking, a w nim 278 miejsc. Przewidywany termin oddania osiedla to II kwartał 2010 roku.  Osiedle położone będzie w dogodnej lokalizacji, w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych łączących Bemowo z innymi częściami miasta, jak również terenów rekreacyjnych Parku Leśnego Bemowo czy pobliskiego WAT-u. Bankiem współfinansującym projekt jest Millennium SA.

autor: źródło: Catalina Avalon

aktualizacja: 17.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.