Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Grafitowe w Pruszkowie

tagi tematyczne mieszkania Pruszków Osiedle Grafitowe

Osiedle Grafitowe to kompleks mieszkaniowy, który powstanie w centrum Pruszkowa przy ulicy Ołówkowej. Inwestorem jest firma EBB Nieruchomości Sp. z o.o.

 

Na zamkniętym terenie (ponad 1,6 ha)  znajdzie się ponad 300 mieszkań usytuowanych w pięciu otoczonych zielenią trzy- i czteropiętrowych budynkach. Inwestycję charakteryzować będzie prosta i elegancka  architektura, a także funkcjonalne i wygodne mieszkania.

Wszystkie lokale będą przestronne i ustawne, a dogodne położenie budynków względem siebie zapewni ich dobre nasłonecznienie. Duże balkony, loggie lub tarasy zielone w każdym mieszkaniu w pełni pozwolą docenić zalety otoczenia.

Inwestycja będzie zlokalizowana w sąsiedztwie Parku Kościuszki oraz Parku Anielin, co dodatkowo podkreśla atrakcyjność tej realizacji. Na dziedzińcu zaplanowano plac zabaw dla dzieci.

Jako pierwszy w ramach realizacji Osiedla Grafitowe powstanie czteropiętrowy budynek w kształcie litery C z dominantą na V piętrze. Znajdzie się w nim 90 mieszkań o powierzchni od 32 do 100 mkw. oraz lokale usługowe na parterze. Na dachach lokali usługowych  przewidziano rozłożyste tarasy dla mieszkańców pierwszego piętra oraz zielone patio dla wszystkich mieszkańców budynku.

Planowany termin oddania I etapu – czerwiec 2009 roku.

autor: opracował: as

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.