Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Hubertus - kolejne mieszkania na sprzedaż na Mokotowie

tagi tematyczne deweloper Warszawa Eco- Classic mieszkania Mokotów mieszkania na sprzedaż Osiedle Hubertus
Osiedle Hubertus, Warszawa Służewiec
Osiedle Hubertus, Warszawa Służewiec

Deweloper Eco- Classic rozpoczął sprzedaż mieszkań w ramach piątego etapu osiedla Hubertus, które powstaje w Warszawie przy ulicy Bokserskiej. W nowym budynku zaprojektowano 180 lokali o zróżnicowanych metrażach - od 32 do 106,82 mkw.

Aktualnie realizowany 8-piętrowy budynek, jest już przedostatnim, jaki ma powstać na osiedlu Hubetus. Znajdą się w nim przede wszystkim mieszkania dwu- i trzypokojowe. Dostępne będą również lokale 4-pokojowe i większe. Do każdego mieszkania będzie przynależał balkon, taras lub ogródek. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną komórki lokatorskie i dwukondygnacyjny podziemny garaż. 
Ceny mieszkań w V etapie osiedla kształtują się w przedziale od 8454 do 9891 zł brutto/m2.
Wraz z wprowadzaniem do sprzedaży V budynku, Eco- Classic wyznaczyło pulę mieszkań, dla której uruchomiony został nowy system płatności 20/80.

Zobacz także najnowsze oferty sprzedaży: mieszkania na Mokotowie

Osiedle Hubertus położone jest w cichej i spokojnej części Służewca. Od 2008 roku deweloper sukcesywnie oddaje kolejne etapy osiedla. W złożonym z sześciu kwartałów kompleksie oddanych będzie w sumie około 1200 mieszkań. Całe osiedle połączy biegnąca równolegle do ulicy Obrzeżnej, licząca pół kilometra promenada.

Autorem projektu budynku jest pracowania Fabiński, Gocłowski Architekci, która wspólnie ze Studio B.A.U. opracowała koncepcję całego osiedla.

autor: Źródło: RPR Group

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.