Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Rokietnica, Osiedle Kalinowe – II etap

tagi tematyczne . Kalbud Deweloper Osiedle Kalinowe Poznań
Osiedle Kalinowe – II etap
Osiedle Kalinowe – II etap

W podpoznańskiej Rokietnicy, inwestor Kalbud Deweloper rozpoczął budowe II etapu osiedla Kalinowego. Wszystkie mieszkania z I etapu zostały już sprzedane.

Osiedle Kalinowe składa się z 19 dwupiętrowych budynków. W II etapie inwestycji zrealizowane zostaną cztery bloki z 72 mieszkaniami. Będą to głównie, mieszkania trzypokojowe o metrażu 64,5 mkw. W  I etapie zrealizowano osiem bloków – łącznie 192 mieszkania, głównie dwupokojowe o powierzchni ponad 52 mkw. Deweloper sprzedał je w ciągu roku od momentu rozpoczęcia inwestycji. Na osiedlu mieszka już blisko 200 rodzin.

Infrastruktura w cenie
Osiedle Kalinowe to nowoczesny projekt, który wyróżniają niskie bloki, utrzymane w oryginalnej stylistyce. Elewacja wykańczana modrzewiem syberyjskim w połączeniu z terenami zielonymi wokół, zapewni osiedlu ekologiczny wymiar. Deweloper oprócz standardowego ogrodzenia, monitoringu, miejsc parkingowych, chodników czy oświetlenia, przewidział również rynek z fontanną, park spacerowy z placem zabaw, a także automatycznie nawadniane trawniki.

Ruch na północ
Osiedle Kalinowe jest atrakcyjne również dzięki swojej lokalizacji. Rokietnica, położona około 18 km na północ od Poznania, stała się w ostatnich latach jedną z najpopularniejszych gmin. Nie funkcjonuje tu uciążliwy przemysł, nie ma dużego nasilenia ruchu. Równie ważny jest dogodny dojazd do stolicy Wielkopolski. Ponadto do dyspozycji mieszkańców jest także komunikacja miejska, kolejowa oraz połączenia autobusowe prywatnej firmy. Niewątpliwie atrakcją Rokietnicy jest również pełnowymiarowe pole golfowe.

autor: źródło: Kalbud Deweloper

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.