Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Kalinowe w Rokietnicy: rozpoczęto ostatni, szósty etap inwestycji

tagi tematyczne deweloperzy Poznań Kalbud mieszkania Poznań nowe osiedla Poaznań Osiedle Kalinowe Rokietnica Rokietnica mieszkania sprzedaż mieszkań Rokietnica
Osiedle Kalinowe, Rokietnica pod Poznaniem
Osiedle Kalinowe, Rokietnica pod Poznaniem

W obrębie osiedla deweloper zrealizował już 14 budynków wielorodzinnych z 308 mieszkaniami. W ramach ostatniego etapu powstaną dwa kolejne bloki. Po całkowitym ukończeniu projektu, na osiedlu Kalinowym zamieszka ponad 400 rodzin.

Na przyszłych mieszkańców czekają dwu- i trzypokojowe lokale o powierzchni od 52 do 64 mkw. Zakończenie ostatniego etapu nastąpi we wrześniu 2011 roku. – To już ostatni etap budowy związany z realizacją osiedla Kalinowego. Po czterech latach prac inwestycja zostanie zakończona. 14 budynków jest już zamieszkałych, 3 kolejne są na finiszu prac, a teraz rusza budowa 2 ostatnich – mówi Tomasz Wnuk z firmy Kalbud Deweloper.

Małe mieszkania w w Poznaniu. Ogłoszenia sprzedaży >>

Osiedle Kalinowe zyskało sobie już opinię małego miasteczka.  Inwestycja realizowana w gminie Rokietnica będzie miejscem zamieszkania dla ponad 400 rodzin. - Klienci decydując się na zakup mieszkania pod miastem biorą pod uwagę całą infrastrukturę osiedla. Dlatego też na osiedlu Kalinowym nie brakuje punktów handlowo-usługowych. Już niedługo zostaną otwarte – sklep spożywczy, piekarnia, przychodnia medyczna a nawet przedszkole – podkreśla T. Wnuk. W pobliżu osiedla są tereny zielone. Miejscowość jest dobrze skomunikowana z Poznaniem.

Firma Kalbud Deweloper rozpoczęła realizację osiedla Kalinowego w 2007 roku. Wykonawcą jest Hochtief Polska S.A.

Osiedle Kalinowe, Rokietnica pod Poznaniem
Osiedle Kalinowe, Rokietnica pod Poznaniem
fot.: Źródło: Passion PR

autor: Źródło: Passion Public Relations

aktualizacja: 14.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.