Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Kameralnie w Poznaniu: domy w stylu willowym

tagi tematyczne deweloper deweloperzy Poznań dom od dewelopera domy domy jednorodzinne domy na sprzedaż domy Poznań inwestycje mieszkaniowe nowe inwestycje Poznań Poznań Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk sprzedaż domów
Osiedle Kameralne w Poznaniu
Osiedle Kameralne w Poznaniu

Osiedle Kameralne powstaje przy ulicy Glebowej w Poznaniu. Inwestycję realizuje Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk. Ceny za metr kwadratowy domu zaczynają się od 4500 zł brutto.

Inwestycja zlokalizowana jest we wschodniej części Poznania, w Szczepankowie. Deweloper oferuje klientom dwa projekty domów z garażami: Opal (150,77 mkw.) i Onyks (169,9 mkw.)
Wszystkie wille budowane są w podwyższonym standardzie deweloperskim. Wyposażone są w rolety zewnętrzne, wszystkie instalacje w tym instalację alarmową, TV-SAT, grzewczą z kotłem gazowym i grzejnikami, elektryczną, domofonową. Tarasy i wejścia do budynku są zadaszone i wykonane z betonowych płyt tarasowych. Ogródki przy domach mają powierzchnię od 500 do 676 mkw. Ceny za metr kwadratowy domu zaczynają się od 4500 zł brutto.
Deweloper umożliwia klientom wprowadzanie zmian w projekcie na etapie budowy (przesuniecie ścian działowych, zamontowanie kominka lub ogrzewania podłogowego w wybranych pomieszczeniach)

Domy na sprzedaż, Poznań Nowe Miasto

 

Osiedle Kameralne w Poznaniu: projekt domu typu Opal
Osiedle Kameralne w Poznaniu: projekt domu typu Opal
fot.: Passion PR
Osiedle Kameralne w Poznaniu
Osiedle Kameralne w Poznaniu
fot.: Źródło: Passion PR

Na terenie inwestycji będą drogi wewnętrzne z kostki brukowanej i oświetlenie uliczne. Dojazd do Centrum Handlowego M1 i Ikea zajmuje kilka minut, podobnie dojazd do autostrady A1.
Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk prowadzi także biuro nieruchomości, dzięki czemu klienci mogą uzyskać pomoc w sprzedaży dotychczasowego mieszkania lub domu. Deweloper oferuje także pomoc w uzyskaniu kredytu.

autor: Źródło: Passion PR

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.