Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Klasyków: kolejny etap w sprzedaży

tagi tematyczne deweloperzy Warszawa Dom Development inwestycje mieszkaniowe mieszkania Białołęka nowe mieszkania Warszawa nowe osiedle Warszawa Osiedle Klasyków Rodzina na swoim sprzedaż mieszkań Białołęka
Osiedle Klasyków
Osiedle Klasyków

Dom Development wprowadza do sprzedaży kolejny etap osiedla Klasyków, zlokalizowanego przy ul. Klasyków na warszawskiej Białołęce. Łącznie na osiedlu powstanie 491 mieszkań. Obecnie w budowie znajduje się I etap wprowadzony w styczniu tego roku (135 lokali) oraz wprowadzany obecnie kolejny etap (187 lokali), czyli w sumie 322 mieszkania. Planowane oddanie do użytku tego etapu to drugi kwartał 2012 r.

Osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce
Osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce

Osiedle będzie składało się z 4 budynków o wysokości do IV kondygnacji i stylistyce zgodniej z zabudową I etapu osiedla, w których znajdzie się łącznie 187 mieszkań w wygodnych i klasycznych rozkładach. Najmniejsze mieszkanie to jednopokojowy lokal (oddzielna sypialnia i pokój z kuchnią) o powierzchni 39,9 mkw., natomiast największe to czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 102,4 mkw. Średnia cena mieszkań to 6650 zł za mkw., natomiast przedział cenowy kształtuje się od 5700 do 7200zł zł za mkw., co oznacza, że większość mieszkań na tym osiedlu zostanie zakwalifikowanych do programu Rodzina na swoim.

Pod kolejnym etapem inwestycji znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa, w której przewidziano w sumie 205 miejsc garażowych: 200 miejsc w cenie 29 000 zł oraz 5 miejsc ze schowkiem w cenie 34 000 zł.

W niedalekim sąsiedztwie osiedla znajduje się stacja Kolejowa Warszawa - Płudy, dzięki czemu podróż bez korków do centrum Warszawy zajmuje około 15 minut. Natomiast bliskość Metra Młociny z parkingiem Park&Ride równie szybko pozwoli w przyszłości dotrzeć do centrum miasta. Najbliższe lata przyniosą szereg usprawnień komunikacyjnych tej części miasta z lewobrzeżną stolicą: modernizację ulicy Modlińskiej, nowoczesny Most Północny wraz z Trasą Mostu Północnego oraz linię szybkiego tramwaju.

Autorem projektu osiedla jest pracownia Hermanowicz Rewski Architekci, natomiast wykonawcą obecnie wprowadzanego etapu osiedla jest firma Henpol.

Osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce
Osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce
Osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce
Osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce

Osiedle Klasyków - najważniejsze informacje
Na osiedlu przy ul. Klasyków w sumie powstanie 12 budynków o prostych, czytelnych bryłach w niskiej zabudowie (III lub IV kondygnacje), przyjaznych proporcjach i jasnych elewacjach.

Na terenie osiedla zaplanowano także 10 lokali użytkowych, które powstaną od ul. Klasyków. Łączna powierzchnia lokali użytkowych wynosi 637,6 mkw. (od 47,8 do 77,9 mkw.), natomiast ich cena netto kształtuje się w przedziale od 7650 do 7800 zł za mkw.

W inwestycji zaplanowano także przestrzenne i fantazyjne patio z kompleksem wypoczynkowych ławeczek oraz placem zabaw dla najmłodszych. W pobliżu osiedla znajduje się również szkoła i prywatne przedszkole.

Z dużą przyjemnością wprowadzamy do sprzedaży kolejny etap osiedla Klasyków – naszej pierwszej rozpoczętej w tym roku inwestycji, która jak widać cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Wykorzystamy w nim sprawdzone już elementy – przyjazną, ale zarazem nowoczesną architekturę oraz atrakcyjną lokalizację, w pobliżu terenów zielonych i wypoczynkowych, z szybkim dostępem do rozbudowanej infrastruktury miasta. Dużym atutem tego osiedla jest to, że większość oferowanych w nowej inwestycji mieszkań spełnia wymogi programu Rodzina na swoim – powiedział Jerzy Bieniewski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Dom Development S.A.

autor: Źródło: M+G

aktualizacja: 09.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.