Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Klasyków – nowa inwestycja na warszawskiej Białołęce

tagi tematyczne Białołęka Dom Development nowe inwesycje Warszawa nowe mieszkania Białołęka Warszawa Osiedle Klasyków rynek nieruchomości rynek pierwotny Warszawa
osiedle klasykow1
osiedle klasykow1

Dom Development rozpoczyna przy ul. Klasyków w Warszawie nową inwestycję. Osiedle powstanie w sąsiedztwie Parku Leśnego Henryków i Dąbrówka.

Łącznie na osiedlu powstanie 491 mieszkań, przy czym w pierwszym etapie zaprojektowano ich 135. Planowane oddanie do użytku pierwszego etapu to III kwartał 2011 roku. Projekt przewiduje wybudowanie 12 budynków. Cechami wyróżniającymi osiedle mają być proste bryły, niska zabudowa (III lub IV piętra), przyjazne proporcje, jasne elewacje i duże okna.

Pierwszy etap osiedla będzie składał się z 4 budynków, w których znajdzie się 135 mieszkań o średniej powierzchni 66,57 mkw. Najmniejsze mieszkanie oferowane przez dewelopera w pierwszym etapie to jednopokojowy lokal (oddzielna sypialnia i pokój z kuchnią) o powierzchni 39,9 mkw. Natomiast największe dostępne mieszkanie będzie miało 4 pokoje i 113,6 mkw. Średnia cena za metr wynosi 6652,88 zł. Przedział cenowy kształtuje się od 5400 do 7050 zł/mkw., dzięki czemu większość mieszkań na tym osiedlu zostanie zakwalifikowana do programu Rodzina na swoim.

osiedle klasykow2

Pod budynkami z pierwszego etapu inwestycji znajdzie się hala garażowa, w której zaplanowano 166 miejsc postojowych - 139 miejsc w cenie 29.000 zł oraz 27 miejsc ze schowkiem w cenie 34.000 zł.

Na terenie osiedla zaprojektowano także 10 lokali użytkowych, które zlokalizowane będą od ul. Klasyków. Łączna powierzchnia lokali użytkowych to 637,6 mkw. (od 47,8 do 77,9 mkw.), w cenie netto od 7650 do 7800 zł za mkw.

Autorem projektu osiedla jest pracownia Hermanowicz Rewski Architekci, natomiast wykonawcą pierwszego etapu jest firma WARBUD.

autor: Żródło: M + G

aktualizacja: 01.03.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.