Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Kolorowe w Gorzowie Wielkopolskim

tagi tematyczne deweloperzy Gorzów Gorzów Wielkopolski inwestycje mieszkaniowe mieszkania Gorzów mieszkanie od dewelopera nieruchomości lubuskie nowe miaszkania Gorzów nowe osiedla rynek pierwotny SGI Baltis
Osiedle Kolorowe w Gorzowie Wielkopolskim
Osiedle Kolorowe w Gorzowie Wielkopolskim

Firma deweloperska SGI Baltis, zakończyła pierwszy etap budowy Osiedla Kolorowego, inwestycji zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim pomiędzy ulicami Niepodległości i Grabskiego.

Pierwszy etap Osiedla Kolorowego składa się z dwóch budynków, w których znajduje się 110 mieszkań o zróżnicowanej kubaturze i rozkładzie pokoi. Powierzchnia użytkowa mieszkań tego etapu inwestycji to prawie 6000 mkw. Na potrzeby mieszkańców przygotowano także 114 miejsc parkingowych, z czego 78 w podziemnych kondygnacjach budynków, a 36 na terenie osiedla. Powierzchnia mieszkań wynosi od około 31,5 do ponad 100 mkw. Ceny za mkw. rozpoczynają się od 3250 zł.

Kolorystyka elewacji budynków to połączenie ciepłych, spokojnych beżowo-piaskowych kolorów z intensywną czerwienią. W podobnej konwencji kolorystycznej zostały utrzymane również klatki schodowe. Na wysoki standard i estetykę inwestycji wpłynął także dobór właściwych materiałów wykończeniowych, takich jak drewno, szkło i kamień. Wewnątrz osiedla znajdą się tereny zielone, obejmujące część rekreacyjną oraz plac zabaw dla dzieci.

Osiedle jest zlokalizowane w spokojnej i zacisznej części Gorzowa, ale jednocześnie jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. W pobliżu znajdują się punkty usługowe, galerie handlowe, banki, poczta i szpital.

Zobacz także: Mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim

Osiedle Kolorowe w Gorzowie Wielkopolskim
Osiedle Kolorowe w Gorzowie Wielkopolskim
fot.: Źródło: On Board Public Relations
Osiedle Kolorowe w Gorzowie Wielkopolskim
Osiedle Kolorowe w Gorzowie Wielkopolskim
fot.: Źródło: On Board Public Relations

Koncepcja zespołu mieszkaniowego Osiedla Kolorowego została opracowana przez hiszpańskiego architekta Inaki Molnar Vazqueza. Jako projektant wielu rezydencji, osiedli, a także hoteli w Europie zaproponował on ciekawe rozwiązania urbanistyczne, które pozwalają połączyć najnowsze europejskie trendy z walorami lokalnej zabudowy. Przy realizacji projektu hiszpański architekt współpracował z Pracownią Autorską Biuro Projektów „DOM” z Gorzowa Wielkopolskiego.

- Współpraca z Inaki Monar Vazquezem pozwoliła nam zaadaptować na potrzeby Gorzowa nowoczesne rozwiązania architektoniczne, z sukcesem funkcjonujące w Barcelonie i wielu innych europejskich miastach, np. wnętrza mieszkań  projektowano tak, aby uzyskać jak największą otwartą część dzienną, która ma bezpośrednie wyjście na słoneczny balkon lub taras.  Projekt osiedla w pełni koresponduje z dotychczasową aranżacją przestrzeni miejskiej. O walorach inwestycji decydują również niewielka liczba kondygnacji i wysoka jakość wykończenia mieszkań, która odpowiada potrzebom rodzinnej zabudowy. Najwyższy standard i atrakcyjne ceny sprawiają, że oferta Osiedla Kolorowego jest bardzo konkurencyjna na gorzowskim rynku – powiedział Grzegorz Kawecki, Wiceprezes SGI Baltis.

autor: Źródło: On Board Public Relations

aktualizacja: 06.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.