Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Konstancja - ruszyła budowa V etapu

tagi tematyczne dom deweloperski dom od dewelopera Globe Trade Center kompleks domów jednorodzinnych nowe domy Konstancin osiedle domów jednorodzinnych pod Warszawą Osiedle Konstancja osiedle mieszkaniowe w Konstancinie-Jeziornie
osiedle Konstancja
osiedle Konstancja

Globe Trade Center rozpoczął budowę nowego - piątego już etapu Osiedla Konstancja w podwarszawskim Konstancinie. Do czerwca 2011 r. powstanie 37 domów jednorodzinnych o powierzchni od 215 do 310 mkw.

Osiedle Konstancja to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce, położona przy wjeździe do podwarszawskiego Konstancina-Jeziorny, ok. 16 km od centrum stolicy. Budowa osiedla rozpoczęła się w 1999 roku. W czterech ukończonych do tej pory fazach inwestycji, GTC zrealizowała łącznie 243 rezydencje, domy bliźniacze oraz jednorodzinne. W marcu br. ruszył ostatni, piąty etap budowy, realizowany w południowej części osiedla, wokół alei noszącej imię Stanisława Lema oraz ulic Danuty Rinn i Marka Grechuty.

Projekt architektoniczny piątego etapu Osiedla Konstancja przygotowało dip Biuro Projektów, które pracowało również przy drugim i trzecim etapie inwestycji.

Architekci zaplanowali wykorzystanie wielu rozwiązań uwzględniających najnowsze trendy w aranżacji powierzchni mieszkalnych, m.in. użycie ręcznie formowanych cegieł czy wykończenie fasad kamieniem piaskowca. Konstrukcja budynków pozwala na dostosowywanie ich do potrzeb indywidualnych użytkowników, a same domy wtapiają się w zielone otoczenie. Znajdą się tutaj również przestronne uliczki i tereny rekreacyjne - ogrody oraz położony w centralnej części park z placem zabaw i boiskami. Bliskość punktów handlowych takich jak Stara Papiernia, czy sąsiedztwo Szkoły Amerykańskiej stanowią dodatkowe atuty Osiedla Konstancja. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnione jest dzięki całodobowej ochronie oraz systemowi kamer termowizyjnych.

osiedle Konstancja

- Aktualne projekty wykorzystują zarówno nasze dotychczasowe doświadczenia, jak również uwagi obecnych mieszkańców Osiedla Konstancja. Dzięki temu domy realizowane w piątej fazie, zbliżają się do wyobrażeń naszych klientów o doskonałym domu rodzinnym – mówi Piotr Kroenke, dyrektor generalny Globe Trade Centre S.A.

W piątym etapie, na Osiedlu Konstancja powstanie łącznie 37 dwukondygnacyjnych domów bliźniaczych i jednorodzinnych o powierzchni od 215 mkw. do 310 mkw., zlokalizowanych na działkach o powierzchni od 510 mkw. do 1640 mkw. Generalnym wykonawcą tego etapu jest firma Budner.

Domy na sprzedaż w Konstancinie >>

autor: Źródło: Globe Trade Center

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.