Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Krakowska w Szczecinie

tagi tematyczne deweloperzy Szczecin inwestycje mieszkaniowe mieszkania Gumieńce mieszkania Szczecin mieszkanie od dewelopera nowe mieszkania Szczecin nowe osiedla szczecin Osiedle Krakowska SGI Baltis sprzedaż mieszkań Szczecin Szczecin Gumieńce
Osiedle Krakowska, Szczecin-Gumieńce
Osiedle Krakowska, Szczecin-Gumieńce

Deweloper SGI Baltis zakończył kluczowe prace budowlane w inwestycji Osiedle Krakowska, zlokalizowanej pomiędzy ulicami Krakowską i Europejską w szczecińskiej dzielnicy Gumieńce.

Docelowo na powierzchni 21000 mkw. powstanie 9 budynków. Obecnie na terenie osiedla znajduje się 5 trzypiętrowych budynków, z czego dwa mają także część dwupiętrową. Łącznie deweloper oferuje 152 mieszkania i 151 miejsc postojowych.
Wielkość mieszkań, które aktualnie znajdują się w sprzedaży waha się od 51 do 91  mkw. Są to mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Ceny rozpoczynają się od 4950 zł za mkw.
Wszystkie budynki zostały wyposażone w windy. Osiedle jest całodobowo monitorowane, a portiernia znajduje się w dodatkowym budynku.

Zobacz także najnowsze oferty: mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

Osiedle Krakowska, Szczecin-Gumieńce
Osiedle Krakowska, Szczecin-Gumieńce
fot.: Źródło: On Board Public Relations
Osiedle Krakowska, Szczecin-Gumieńce
Osiedle Krakowska, Szczecin-Gumieńce
fot.: Źródło: On Board Public Relations

Inwestycję wyróżnia ciekawa architektura, oryginalna kolorystyka elewacji oraz galeriowy układ klatek w budynkach, co umożliwia dowolny podział przestrzeni zarówno w częściach wspólnych budynków, jak i wewnątrz mieszkań.

- Do wykończenia zastosowaliśmy różne materiały: ceramikę, stal nierdzewną i tynki naturalne, a wszystko w stonowanej kolorystyce. Duże przeszklenia i balustrady ze szkła w mlecznym odcieniu dodają budynkom lekkości, a niestandardowe rozwiązania przestrzenne umożliwiają dostosowanie ich wnętrza do indywidualnych potrzeb naszych klientów – mówi Grzegorz Kawecki, Wiceprezes SGI Baltis.

Autorami projektu inwestycji są Ryszard Burbicki i Małgorzata Rucka z biura FBA s.c.

 

autor: Źródło: On Board Public Relations

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.