Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Kwiatowe w Mirkowie

tagi tematyczne Akme mieszkania Wrocław Mirków Osiedle Kwiatowe
Osiedle Kwiatowe w Mirkowie
Osiedle Kwiatowe w Mirkowie

Kompleks 20 mieszkań w zabudowie szeregowej i 22 mieszkań w zabudowie wielorodzinnej powstanie w Mirkowie pod Wrocławiem.

Deweloperem przedsięwzięcia jest firma Akme. Projekt obiektu przygotowała pracownia Arch – E. Osiedle Kwiatowe położone jest w niedużej odległości od Wrocławia. Mieszkańcy nowej inwestycji w 15 minut dojadą do centrum. Mimo bliskiego sąsiedztwa dużego miasta sam Mirków jest bardzo spokojny, bez szumu i zgiełku.

W budynkach o zabudowie szeregowej będą trzy kondygnacje. Powierzchnia jednego szeregowca wyniesie od 100 do 160 m2. Każde mieszkanie będzie miało taras, balkon i 50 m ogród. Pod każdym z mieszkań będzie garaż o powierzchni około 38 m2, z którego będzie można przejść bezpośrednio do mieszkania. Garaże, tarasy i ogrody zostały wliczone w cenę mieszkania. Mieszkania w zabudowie wielorodzinnej będą miały jedną lub dwie kondygnacje, o powierzchni od 36 do 92 m2. Budynki na Osiedlu Kwiatowym będą pokryte dachówką w kolorze antracytu i wyposażone w drewniane okna, drzwi i schody. Tarasy wykończone zostaną terakotą i gresem.


Budowa osiedla będzie realizowana etapami. Pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku jesienią tego roku, a całość inwestycji ma być zakończona w pierwszej połowie 2009 roku. Cena jednego metra kwadratowego w zabudowie jednorodzinnej wynosi od 3800 zł za m2 brutto, a w wielorodzinnej od 4900 zł za m2 brutto.

 

autor: źródło: Biuro Prasowe AKME

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.