Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Leśnie pod Poznaniem: sprzedaż kolejnych mieszkań

tagi tematyczne Czapury k. Poznania Czapury mieszkania Czapury Osiedle Leśne domy pod Poznaniem Family House Family House Czapury mieszkania Family House Mosina mieszkania Osiedle Leśne sprzedaż mieszkań Czapury sprzedaż mieszkań Poznań
Czapury
Czapury

Deweloper Family House rozpoczął sprzedaż mieszkań w ramach inwestycji „Osiedle Leśne III - rozbudowa”. Inwestycja zlokalizowana jest w podpoznańskiej miejscowości Czapury. Po realizacji tej części inwestycji, Osiedle Leśne będzie liczyło ponad 250 domów i mieszkań.

Podmiejski projekt Family House cieszy się dużym zainteresowaniem dlatego też deweloper postanowił już teraz kontynuować prace na jego terenie.

Do dyspozycji klientów zostanie oddanych 30 mieszkań 3- i 4-pokojowych o metrażu od 50 do 75 mkw. Przyszli mieszkańcy mogą kupić lokal z garażem, miejscem postojowym czy kameralnym ogrodem. Prace budowlane mają ruszyć latem 2010 r., natomiast termin realizacji przewidziany jest na wiosnę 2011 r. Niewątpliwie dużym atutem inwestycji jest niska cena. Własne M można nabyć już od 2940 zł netto za mkw. Oferujemy jedne z najniższych cen na rynku. 3–pokojowe mieszkanie z ogrodem i miejscem postojowym to koszt 232 tys. złotych brutto. Pomimo tego, że sprzedawane przez nas mieszkania są niedrogie, mają wysoki standard wykończenia - mówi Izabella Łukomska – Pyżalska, wiceprezes Family House. W standardzie deweloperskim wszystkie nieruchomości będą miały m.in. drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz rolety na oknach, bramę garażową na pilota, ogrodzenie. Drogi wewnętrzne oraz podjazdy wykonane są z kostki brukowej. Osiedle jest oświetlone.

Czapury
Czapury pod Poznaniem, Osiedle Leśne

Czapury zlokalizowane są na terenie gminy Mosina, niedaleko Wielkopolskiego Parku Narodowego, 10 kilometrów od centrum Poznania.

Rozbudowa obecnie realizowanego etapu to nie koniec planów inwestycyjnych dewelopera w Czapurach. W kolejnej fazie prac budowlanych, oprócz budynków mieszkalnych ma powstać przedszkole oraz dodatkowe punkty handlowo-usługowe.

Kupując mieszkanie lub dom na „Osiedlu Leśnym III- rozbudowa” można skorzystać z programu Rodzina na swoim, a dzięki współpracy dewelopera z wieloma bankami, kupujący mieszkania mogą liczyć na preferencyjne warunki przy udzielania kredytu, niższe prowizje bankowe i niższe opłaty za wycenę nieruchomości.

autor: Źródło: ARW IMAGE Public Relations

aktualizacja: 11.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.