Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Libretto: nowa inwestycja mieszkaniowa w Warszawie

tagi tematyczne mieszkania Międzyborska mieszkania od dewelopera Warszawa mieszkania Praga Południe mieszkania Praga Warszawa nowe mieszkania Warszawa Osiedle Libretto RE project development sprzedaż mieszkań Praga południe
Osiedle Libretto
Osiedle Libretto

Cztery, kameralne budynki, w których znajdzie się 146 mieszkań wybuduje na warszawskiej Pradze Południe firma RE project development. Inwestycja, która nosi nazwę Osiedle Libretto powstanie przy ulicy Międzyborskiej 11.

Osiedle Libretto

Autorem projektu architektonicznego jest wrocławska pracownia Grupa 5. Osiedle Libretto składać się będzie ze 146 mieszkań o powierzchni od 28 do 146 mkw. Na ostatnich piętrach mieścić się będą mieszkania dwupoziomowe. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, z wideodomofonami i ze sterowanym elektronicznie zewnętrznym wjazdem do garażu podziemnego, w którym znajdzie się 179 miejsc parkingowych. W budynkach zaplanowano ogólnodostępne wózkownie oraz komórki lokatorskie. Na terenie inwestycji znajdzie się plac zabaw dla dzieci oraz specjalne wydzielona sala klubowa z solarium, sauną oraz fitnessem do wyłącznego użytku przez mieszkańców.

Obecnie inwestor jest na etapie wyboru generalnego wykonawcy. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na sierpień. Wszystkie, cztery budynki będą realizowane równocześnie. Osiedle Libretto ma być gotowe w drugim kwartale 2012 r.

autor: Źródło: RE project development

aktualizacja: 16.08.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.