Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Magenta - domy jednorodzinne w Warszawie

tagi tematyczne deweloper Warszawa Dolcan domy jednorodzinne Osiedle Magenta
Osiedle Magenta - domy jednorodzinne, Warszawa-Rembertów
Osiedle Magenta - domy jednorodzinne, Warszawa-Rembertów

Firma Dolcan zakończyła realizację pierwszego etapu osiedla domów jednorodzinnych Magenta. Inwestycja powstała w warszawskim Rembertowie. Osiedle tworzyć będzie 15 domów w zabudowie szeregowej. W pierwszym etapie wybudowano 9 segmentów.

 

Inwestycję tworzą domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni 169 mkw., z poddaszem i garażem w obrębie budynku. Poszczególne segmenty są ogrodzone i niezależne od siebie. Każdy ma własny ogródek. – Przystępne metraże oraz ogródki powodują, że domy chętnie wybierają rodziny z dziećmi - informuje Anna Sitnik, zastępca dyrektora działu sprzedaży w firmie Dolcan. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma INVEST PL. Aktualnie gotowych jest 9 domów, drugi etap - kolejne 6 segmentów, zostanie oddany do użytku jeszcze przed zimą 2011 roku.

Osiedle zaprojektowała pracownia AGK Architekci. Wyróżnia je prosta, modernistyczna architektura i geometryczna harmonia. Każdy z segmentów charakteryzuje systematyczny układ, dużo prostokątnych form zarówno w samej bryle budynku, jak i w układzie płyt na elewacji. Kompleks utrzymany jest w kolorystyce bieli i spokojnego beżu, z elementami grafitowymi.

Zobacz także: domy jednorodzinne, dzielnica Rembertów w Warszawie

Osiedle Magenta - domy jednorodzinne, Warszawa-Rembertów
Osiedle Magenta - domy jednorodzinne, Warszawa-Rembertów
fot.: źródło: GlobalBrand Institute
Osiedle Magenta - domy jednorodzinne, Warszawa-Rembertów
Osiedle Magenta - domy jednorodzinne, Warszawa-Rembertów
fot.: źródło: GlobalBrand Institute

Symetryczny jest także układ pomieszczeń wewnątrz domów: na parterze zaplanowano duży salon i kuchnię, na piętrze cztery sypialnie i dwie łazienki. Domy wyróżniają także duże przeszklenia, dzięki czemu pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone.

Osiedle Magenta powstało u zbiegu ul. Pilarzy i Roty, w centrum Starego Rembertowa. Okolicę tworzą domy jednorodzinne, w niskiej willowej zabudowie. Inwestycja firmy Dolcan jest jednym z nielicznych nowych projektów w tej dzielnicy. W pobliżu osiedla, przy ul. gen. Antoniego Chruściela „Montera”, znajdują się tereny i obiekty rekreacyjne należące do Akademii Obrony Narodowej, z których korzystać mogą okoliczni mieszkańcy. Do dyspozycji są m.in. basen, hala sportowa, siłownia, gabinet odnowy biologicznej i sala do sportów walki.  W niedalekiej odległości znajduje się także Las Rembertowski - miejsce odpoczynku i rowerowych wycieczek. Osiedle Magenta położone jest także w pobliżu stacji kolejki SKM, co zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum Warszawy.

autor: źródło: GlobalBrand Institute

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.