Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Miłe Mieszkania. Gdańsk

tagi tematyczne Ekolan Łostowice mieszkania Gdańsk Miłe Mieszkania
Osiedle Miłe Mieszkania
Osiedle Miłe Mieszkania

W gdańskiej dzielnicy Łostowice, w południowej części miasta, powstanie najnowsza inwestycja firmy Ekolan. Ukończenie pierwszego etapu inwestycji planowane jest na początek II kwartału 2010 roku.

Nowa inwestycja Ekolanu będzie położona w pobliżu istniejących już domów jednorodzinnych osiedla Miłego i budynków wielorodzinnych Miłego Wzgórza. Inwestor, który na trójmiejskim rynku działa już od 12 lat, starał się tak wkomponować nową inwestycję w krajobraz terenu, aby umożliwić przyszłym mieszkańcom wygodne korzystanie z jego uroków. 

Zabudowę nowej części osiedla będą stanowić budynki o czterech kondygnacjach. W jedno- i dwuklatkowych budynkach znajdą się dwu- i trzypokojowe lokale o powierzchni od 42 do 69 mkw. W budynkach, w zależności od wielkości, znajdzie się od 16 do 32 mieszkań. W I etapie inwestycji do użytku zostanie oddanych 48 lokali.

Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby możliwe było adaptowanie ich do zmieniających się z biegiem lat potrzeb mieszkańców. Podział mieszkań na strefę dzienną i nocną zaprowadzi architektoniczny ład i zwiększy funkcjonalność mieszkań, a tym samym również wygodę lokatorów. Inwestor zapewnia możliwość wykończenia mieszkań „pod klucz”. Wszystkie mieszkania zlokalizowane na parterze budynków będą posiadać ogródki, a pozostałe mieszkania balkony z widokiem na jezioro. Architekci dążyli do tego, aby mieszkańcy lokali, które nie mają bezpośredniego widoku z okien na jezioro, mieli go przynajmniej z balkonu.

Dla zwiększenia komfortu mieszkańców i zapewnienia bezpieczeństwa najmłodszym lokatorom, bawiącym się na placu zabaw, teren osiedla zostanie ogrodzony. Do parkowania samochodów inwestor przewidział zewnętrzne miejsca parkingowe.

Nowa inwestycja Ekolanu to atrakcyjna propozycja dla rodzin, zainteresowanych zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego z rządową dopłatą w ramach programu „Rodzina na Swoim”. Nowe osiedle, ze względu na cenę za metr kwadratowy i powierzchnię użytkową mieszkań, spełnia kryteria niezbędne do uzyskania kredytu preferencyjnego.

Ogłoszenia: Mieszkania w Gdańsku

 

autor: opracował: as

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.