Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle mieszkaniowe dla rodzin wielodzietnych

tagi tematyczne Koneksim mieszkania Warszawa osiedle mieszkaniowe Osiedle Rodzinne
Osiedle Rodzinne na Bielanach w Warszawie
Osiedle Rodzinne na Bielanach w Warszawie

Na warszawskich Bielanach firma Koneksim realizuje inwestycję mieszkaniową dedykowaną wielodzietnym rodzinom katolickim. Deweloper wybuduje osiedle siedmiu bliźniaków, w których zaprojektowano mieszkania o dużych powierzchniach. 

Osiedle Rodzinne na Bielanach w Warszawie
Osiedle Rodzinne na Bielanach w Warszawie
fot.: Koneksim
Osiedle Rodzinne na Bielanach w Warszawie
Osiedle Rodzinne na Bielanach w Warszawie
fot.: Koneksim

Osiedle Rodzinne powstaje przy ulicy Encyklopedycznej w Warszawie. W bliźniaczych, 3-kondygnacyjnych budynkach dostępne będą mieszkania o powierzchni od 67 do 140 mkw. Powstanie też budynek usługowo-mieszkalny liczący pięć kondygnacji. Średnia cena metra kwadratowego mieszkania wynosi 6500 złotych. Większość mieszkań została już sprzedana.

Według niektórych ekspertów rynku nieruchomości przy obecnej nadpodaży lokali mieszkalnych na rynku, okazuje się, że lokalizacja mieszkania nie ma już tak wielkiego znaczenia, jak to, co się dzieje w najbliższym sąsiedztwie. Synonimem bezpieczeństwa przestają już być anonimowe społeczności zamknięte na strzeżonych osiedlach z kamerami i ochroną, gdzie mieszkańcy się nie znają i dbają wyłącznie o własne sprawy.

Osiedle Rodzinne to nie tylko budynki i mieszkania, ale również idea, która ma być odpowiedzią na znieczulicę społeczną zamkniętych osiedli, i w myśl której zbudowane zostaną prawdziwe relacje sąsiedzkie oparte na zaufaniu, bezpieczeństwie i wzajemnej pomocy. Na bielańskim osiedlu nie będzie anonimowości, co powinno sprzyjać realizacji wspólnych projektów służących wszystkim mieszkańcom. Być może z czasem ukształtuje się silna i mocno zintegrowana osiedlowa społeczność, np. taka, jaką znamy chociażby z serialu Dom.

Czas pokaże czy piękna idea rodzinnego, wielopokoleniowego osiedla się sprawdzi.

Mieszkania na Bielanach - najnowsze ogłoszenia

autor: Tomasz Błeszyński; oprac. red.

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.