Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle mieszkaniowe Pod Koroną

tagi tematyczne deweloper Warszawa mieszkania Warszawa osiedle mieszkaniowe Pod Koroną Unibep

Spółka budowlana UNIBEP wybuduje w dzielnicy Wilanów w Warszawie osiedle mieszkaniowe Pod Koroną. Inwestycja realizowana jest na zlecenie Spółdzielni Inwestycji Mieszkaniowych Ursynów. Wartość kontraktu to 73,5 mln zł.

Inwestycja Pod Koroną będzie się składać z dwóch budynków, w których powstaną mieszkania, biura oraz powierzchnie usługowe. W pierwszym budynku, na czterech kondygnacjach powstanie 115 mieszkań o powierzchniach od 27 do około 140 mkw. Wejście do klatek schodowych będzie prowadziło przez portiernię, od strony chronionego, zielonego dziedzińca. W drugim, 3-kondygnacyjnym obiekcie znajdzie się ponad 3 tys. mkw. powierzchni użytkowej przeznaczonej na biura i lokale handlowo - usługowe. W budynkach powstaną również miejsca postojowe w garażach - 178 w części mieszkaniowej i 141 – części biurowej.

Mieszkania na sprzedaż, Warszawa Wilanów

UNIBEP będzie też odpowiadał za przygotowanie struktury technicznej budynków oraz zagospodarowanie terenu.
To kolejny duży kontrakt UNIBEP w ostatnich tygodniach, w ramach którego firma odpowiada za projekt mieszkaniowy w stolicy. Na początku listopada spółka podpisała umowę ze Spółdzielnią Mieszkaniową Na Skraju na realizację osiedla mieszkaniowego przy ul. Cynamonowej na 95 mln zł.


Wilanów, nowoczesny apartament na sprzedaż:
Nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77 mkw. zlokalizowane w Miasteczku Wilanów. Apartament jest wyposażony i wykończony w wysokim standardzie. W cenie mieszkania jest całe umeblowanie oraz zestaw kina domowego.

apartament w Miasteczku Wilanów
fot.: Mościcki Nieruchomości
apartament w Miasteczku Wilanów
fot.: Mościcki Nieruchomości
apartament w Miasteczku Wilanów
fot.: Mościcki Nieruchomości

autor: źródło: Made in PR

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.