Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle mieszkaniowe Świerkowa Polana – pierwszy etap dobiega końca

tagi tematyczne deweloper osiedle mieszkaniowe Skaland sprzedaż mieszkań Świerkowa Polana
Osiedle Świerkowa Polana w Robakowie
Osiedle Świerkowa Polana w Robakowie

Na wszystkich dwunastu willach, które tworzą osiedle mieszkaniowe Świerkowa Polana zawisła już wiecha. Część mieszkań deweloper – firma Skaland przekaże mieszkańcom na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2012 roku. Rozpoczęto także sprzedaż mieszkań kolejnego etapu inwestycji.

Osiedle Świerkowa Polana w Robakowie
Osiedle Świerkowa Polana
Osiedle Świerkowa Polana w Robakowie
Osiedle Świerkowa Polana


– Systematycznie we wszystkich willach prowadzone są prace budowlane. Obecnie wykonywane są połacie dachów i montowane okna – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland Sp. z o.o. – Zgodnie z harmonogramem prac chcemy do końca roku zamknąć wszystkie budynki, tak by w stanie surowym zamkniętym można było prowadzić prace instalacyjne w poszczególnych lokalach – dodaje Piotr Swoboda. W pierwszym etapie powstało 48 mieszkań.

Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców, dlatego deweloper rozpoczął sprzedaż drugiego etapu osiedla. Zakłada on budowę 140 funkcjonalnych mieszkań w dwóch podetapach. Najpierw dostępnych będzie 36 lokali, później pozostałe 104. Na nową ofertę w Robakowie, składają się mieszkania 3- oraz 4-pokojowe. W lokalach o powierzchni od 63 do 70 mkw. znajdzie się salon, kuchnia, dwie łazienki i dwie lub trzy sypialnie. Tak, jak w przypadku pierwszego etapu, każde mieszkanie będzie miało własny ogródek i dwa miejsca parkingowe. Ceny mieszkań zaczynają się od 4000 zł brutto za mkw. Nowością w ofercie są lokale przystosowane do prowadzenia działalności handlowo-usługowej.

Skaland wykona pełną infrastrukturę osiedla z drogą, miejscami parkingowymi, oświetleniem oraz placem zabaw dla dzieci. Pierwsze budynki II etapu Świerkowej Polany oddane zostaną do użytku na początku 2013 roku.

Osiedle Świerkowa Polana zlokalizowane jest w niewielkiej miejscowości Robakowo. Dzięki bliskości Trasy Katowickiej dojazd do stolicy wielkopolski zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Znajdujący się na obrzeżach Poznania kompleks centrów handlowych z M1, Ikea i OBI, stanowi jeden z  atutów tej lokalizacji, który wraz z szybkim dojazdem do miasta przyczynił się do dużego zainteresowania mieszkaniami w tej lokalizacji.

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, Poznań ul. Maciejewskiego

Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Różany Potok, usytuowane w nowym budynku, w cichej okolicy, blisko lasu i Kampusu Morasko. Osiedle jest monitorowane. Można wynająć miejsce na parkingu podziemnym. Bardzo dobre połączenie z centrum miasta, zaledwie kilka minut autobusem do tramwaju PST.

fot.: Van Hausen Nieruchomości
fot.: Van Hausen Nieruchomości
fot.: Van Hausen Nieruchomości

autor: źródło: Agencja PR4You

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.