Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Morena w Mosinie pod Poznaniem

tagi tematyczne deweloperzy Poznań deweloperzy Wielkopolska inwestycje mieszkaniowe mieszkania Poznań mieszkanie od dewelopera Mosina nowe mieszkania nowe osiedla Osiedle Morena sprzedaż mieszkań Swój Dom
Osiedle Morena pod Poznaniem
Osiedle Morena pod Poznaniem

Deweloper Swój Dom planuje budowę kompleksu mieszkaniowego o nazwie Osiedle Morena. Projekt będzie realizowany etapami - pierwszy rozpocznie się w III kwartale 2011 roku.

Osiedle składać się będzie z dwóch budynków 4-kondygnacyjnych. Ogółem powstanie ponad 70 mieszkań, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 38 do 83 mkw. Do lokali na parterach przypisane są ogródki, a mieszkania na wyższych piętrach będą miały loggie, tarasy lub balkony. W budynkach znajdą się także komórki lokatorskie (dla każdego mieszkania) oraz wózkarnia i rowerownia.  Na osiedlu zostanie zainstalowany monitoring, a w budynkach instalacje alarmowe i rolety zewnętrzne. Powstaną chodniki, oświetlenie oraz plac zabaw. W części parterowej budynków powstaną 24 garaże, a na terenie osiedla znajdzie się  116 miejsc postojowych czyli na jedno mieszkanie przypadną dwa miejsca parkingowe.
Deweloper planuje sprzedawać mieszkania w cenie od 3200 zł brutto za metr kwadratowy.

Osiedle Morena pod Poznaniem
Osiedle Morena pod Poznaniem
fot.: Źródło: PASSION Public Relations
Osiedle Morena pod Poznaniem
Osiedle Morena pod Poznaniem
fot.: Źródło: PASSION Public Relations

Ogłoszenia sprzedaży: mieszkania dwupokojowe w Poznaniu


Atutem inwestycji ma być lokalizacja: na obrzeżach Mosiny, w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego i Góry Pożegowskiej. W pobliżu projektowanego osiedla znajduje się też przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnie, apteka i sklepy.
Zakończenie pierwszego etapu Osiedla Morena planowane jest późną jesienią 2012 roku.

autor: Źródło: PASSION Public Relations

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.