Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Myśliwska: nowe mieszkania w Krakowie

tagi tematyczne Budimex Budimex Nieruchomości deweloperzy Kraków inwestycje mieszkaniowe Kraków mieszkania Podgórze Myśliwska mieszkania nowe mieszkania Kraków nowe osiedle Kraków Osiedle Myśliwska sprzedaż mieszkań Kraków
Kraków-Podgórze, Osiedle Myśliwska
Kraków-Podgórze, Osiedle Myśliwska

W krakowskiej dzielnicy Podgórze rusza nowa inwestycja Budimeksu Nieruchomości – osiedle „Myśliwska”. W ramach pierwszego etapu powstaną dwa pięciopiętrowe budynki. Ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od 5017 zł.

Na klientów zainteresowanych nowym osiedlem czekają mieszkania od jednego do czteropokojowych o metrażach od 32 do 96 mkw. Odpowiednio dobrane powierzchnie ułatwiają znalezienie lokalu odpowiadającego potrzebom każdego klienta. Z kolei przemyślane i funkcjonalne rozkłady pozwolą na łatwe i wygodne urządzenie mieszkań i właściwe wykorzystanie każdego metra kwadratowego powierzchni. We wszystkich lokalach zaplanowano loggie lub balkony, a na parterze – ogródki. Osiedle będzie ogrodzone i chronione.

Inwestycję „Myśliwska” pomyślano jako propozycję dla młodej rodziny kupującej pierwsze mieszkanie, a także odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają większego mieszkania w dobrej cenie. Dlatego jednym z jej atutów są korzystne ceny, umożliwiające skorzystanie z programu „Rodzina na swoim”. Metr kwadratowy mieszkania kosztuje od 5017 do 5717 zł brutto.

Mieszkania Kraków Podgórze. Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

W pobliżu osiedla znajdują się punkty usługowe, szkoła, przedszkola, poczta, przychodnie zdrowia oraz sklepy pozwalające załatwić codzienne sprawunki. Po większe zakupy można wybrać się do odległych o kilkanaście minut jazdy galerii handlowych M1 i Plaza. Dojazd do centrum Krakowa zajmuje 20 minut, a w przyszłości, dzięki planowanej Trasie Ciepłowniczej, Trasie Nowohuckiej oraz linii szybkiego tramwaju komunikacja ulegnie dalszej poprawie. Niedaleko znajdują się również miejsca rekreacyjne - Zalew Bagry oraz Staw Płaszowski.

Zakończenie inwestycji przewidziano na listopad 2011 roku.

Kraków-Podgórze, Osiedle Myśliwska
Kraków-Podgórze, Osiedle Myśliwska

autor: Źródło: CORE PR

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.