Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle na 150 domów

tagi tematyczne domy jednorodzinne FS Holding Lasy Młochowskie Młochów Nadarzyn
Osiedle na 150 domów
Osiedle na 150 domów

W otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta, na obrzeżu Lasów Młochowskich, już wkrótce wyrośnie 150 domów jednorodzinnych. Budowy tego malowniczego osiedla podjął się FS Holding. Klienci będą mogli wybierać spośród 11 modeli budynków o powierzchni od około 145 do 240 mkw. Najniższe ceny wahają się w granicy 560 tys., najwyższe natomiast - 880 tys. zł.

Młochów położony jest niedaleko podwarszawskiego Nadarzyna, 25 kilometrów od Warszawy.  To właśnie w tej zielonej okolicy powstanie Osiedle Belina, czyli 150 budynków na działkach od 475 do 1127 mkw., w zabudowie wolnostojącej lub bliźniaczej. Do pierwszych z nich będzie się można wprowadzić już w połowie 2008 roku.

Klienci mogą wybierać spośród 11 modeli parterowych domów z użytkowym poddaszem. Wszystkie z garażami (w bryle budynku lub wolnostojącymi), których cena będzie zawarta w cenie domu i działki. Całe osiedle wyposażono w pełną infrastrukturę, czyli wodę, gaz ziemny, kanalizację czy energię. Ponadto, do każdego z budynków zostanie podłączona linia telefoniczna i Internet.

Dojazd do poszczególnych domów umożliwi sieć osiedlowych dróg i chodników. Z myślą o zmotoryzowanych powstanie parking wyłożony kostką brukową, a dla najmłodszych - plac zabaw. Teren „miasteczka” zostanie ogrodzony.

Ceny zależą od modelu i powierzchni domu, a także od wielkości działki. Za najtańsze o powierzchni 144 mkw. na 475-metrowej działce trzeba będzie zapłacić około 560 tys. zł., czyli nieco poniżej średniej dla miejscowości podwarszawskich. Ta natomiast wynosiła w II kwartale 2007 roku 600 tys. zł dla domu o powierzchni 150 mkw.

Ogłoszenia: domy na sprzedaż, Nadarzyn

autor: źródło: FS-HOLDING

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnym



Na sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.