Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Swarzędz - osiedle mieszkaniowe nad jeziorem

tagi tematyczne Agrobex mieszkania Swarzędz Osiedle Grudzińskie
Osiedle nad jeziorem
Osiedle nad jeziorem

W Swarzędzu, w dzielnicy sąsiadującej z Jeziorem Swarzędzkim, firma Agrobex buduje kolejne osiedle mieszkaniowe.

Swarzędzkie Osiedle Grudzińskiego będzie się składać z czterech budynków. Projekt charakteryzuje prostota, nowoczesna architektura i jasna, ekologiczna kolorystyka elewacji. W kompleksie powstanie 176 nowocześnie rozplanowanych mieszkań. Są to lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o zróżnicowanym metrażu: od 38 do 146 mkw. Duże mieszkania na ostatnich piętrach dodatkowo będą wyposażone w antresole. Na terenie osiedla zaplanowano dwa place zabaw, małe skwerki oraz miejsca parkingowe.

Osiedle powstaje w bogatej w zieleń dzielnicy. W pobliżu znajdują się lasy, wiele ścieżek rowerowych i spacerowych, a także aquapark. Inwestycja oddalona jest od ruchliwych ulic, a jednocześnie dobrze skomunikowana z centrum miasta. W okolicy mieszczą się szkoły, przedszkola i żłobki oraz niewielkie obiekty handlowo usługowe.
Dwa pierwsze budynki są już w ostatniej fazie budowy i oddane zostaną do użytku we wrześniu bieżącego roku. Realizację całości przewidziano na marzec 2009 r. Ceny mieszkań zawierają się w przedziale od 4 800 do 5 900 zł za mkw.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Swarzędz

 

 

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.