Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Nautica Warszawa Ursynów – Dzień Otwarty

tagi tematyczne mieszkanie Nautica nowe inwestycje warszawa ursynów Ronson rynek pierwotny Ursynów Warszawa
nautica
nautica

Klienci, którzy rozważają zakup mieszkania w inwestycji Nautica zlokalizowanej  na warszawskim Ursynowie będą mieli okazję zobaczyć postęp prac i wnętrza wybranych lokali w najbliższą sobotę 20 lutego w godzinach 10.00 – 15.00.

Osoby, które odwiedzą tego dnia inwestycję Nautica mieszczącą się przy ul. Stryjeńskich będą mogły zapoznać się ze szczegółami oferty i zadać pytania konsultantom Ronsona. Na odwiedzających czekać będą architekt wnętrz, który udzieli bezpłatnych porad jak nowocześnie i praktycznie urządzić mieszkanie, oraz doradca kredytowy, który podpowie jak sfinansować jego zakup.

Nautica to kompleks dwóch pięciokondygnacyjnych, nowoczesnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy ul. Stryjeńskich w warszawskiej dzielnicy Ursynów, w pobliżu Lasu Kabackiego.

Sprzedaż lokali w Nautice rozpoczęła się w listopadzie 2008 roku, po uzyskaniu przez Ronson Development pozwolenia na budowę. Do dnia dzisiejszego deweloper sprzedał już 113 mieszkań ze 147 oferowanych w tej inwestycji.

Zakończenie projektu planowane jest na czerwiec 2010 r.

autor: Żródło: NBS Public Relations

aktualizacja: 01.03.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.