Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Oaza we Wrocławiu

Osiedle Oaza we Wrocławiu
Osiedle Oaza we Wrocławiu

Dom Development SA, jeden z największych deweloperów w Polsce, działający do tej pory tylko na warszawskim rynku, ruszy ze sprzedażą inwestycji Oaza zlokalizowanej przy ulicy Nyskiej we Wrocławiu.

Zespół mieszkalno-apartamentowy Oaza jest pierwszą inwestycją Dom Development poza Warszawą. Inwestycja powstaje blisko centrum Wrocławia, przy ul. Nyskiej, w prestiżowej dzielnicy Krzyki. W ofercie znajdzie się 460 mieszkań i apartamentów świetnie wkomponowanych w nowoczesną i elegancką architekturę budynku. Osiedle będą tworzyły cztery sześciopiętrowe budynki otaczające wewnętrzny dziedziniec. Dom Development oferuje swoim klientom mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach i funkcjonalnych rozkładach, tzn. od 28,7 do 101,4 mkw. Największe z nich będą miały cztery pokoje. Wszystkie lokale zostaną wykończone „pod klucz”. Cena metra kwadratowego zamknie się w przedziale 6 900 – 10 900 zł.

Wewnątrz osiedla znajdzie się prywatny park ze strumieniem wodnym oraz plac zabaw, przewidziano tu również lokale usługowe i sklepy. Kameralne ogródki przynależące do mieszkań na parterze będą wliczone w cenę. W jednokondygnacyjnym garażu podziemnym zaprojektowano 450 miejsc (w tym 123 miejsca ze schowkiem). Cena miejsca postojowego w garażu wyniesie 25 000 zł, a miejsca ze schowkiem 28 000 zł. Dodatkowo, na tym samym poziomie przewidziano 28 komórek lokatorskich w cenie 5 500 zł każda. Generalnym wykonawcą projektu jest spółka Erbud. Inwestycja będzie przebiegała dwuetapowo. Oddanie I etapu planowane jest w pierwszym kwartale 2010 roku, natomiast mieszkania wykonane w II etapie przekazane zostaną do użytku w trzecim kwartale 2010 roku. Całe osiedle będzie ogrodzone i całodobowo chronione.

autor: opracował: mj
źródło: Dom Development

aktualizacja: 22.05.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.