Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Ostoja Pruszków

tagi tematyczne Celowa Spółka Inwestycyjna CSI deweloper Pruszków Ostoja Pruszków
Ostoja Pruszków - nowe osiedle mieszkaniowe
Ostoja Pruszków - nowe osiedle mieszkaniowe

Deweloper CSI realizuje w podwarszawskim Pruszkowie osiedle Ostoja Pruszków. W czwartym - ostatnim budynku, którego realizacja dobiega końca, powstało 46 mieszkań o metrażach od 32 do73 mkw. Budynek zostanie oddany do użytkowania na początku 2012 roku.

Ostoja Pruszków to kameralne osiedle mieszkaniowe zlokalizowane przy ul. Broniewskiego w Pruszkowie. W czwartym, 3-piętrowym budynku, którego realizacja dobiega końca, powstało 46 funkcjonalnych lokali mieszkalnych liczących od 1 do 4 pokoi, o powierzchni od 32 do73 mkw. Każde mieszkanie ma balkon lub taras, a do mieszkań na parterze przynależą ogródki. Miejsca postojowe znajdują się w garażu podziemnym i na terenie osiedla. Osiedle będzie ogrodzone, zaprojektowano tereny zieleni i ogólnodostępną infrastrukturę osiedlową.
Realizowany obecnie budynek jest ostatnim w ramach całego osiedla – i już na początku 2012 roku mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do swoich mieszkań.

Dni Otwarte na Osiedlu Ostoja Pruszków
W dniach 3-4 grudnia 2011, w godz. 10.00-15.00 deweloper Celowa Spółka Inwestycyjna zaprasza na Dni Otwarte. Lokalizacja osiedla: ul. Broniewskiego 28, Pruszków.
Deweloper przygotował specjalną promocję z ofertą cenową na wybrane mieszkania od 4980 zł/mkw. brutto. Podczas Dnia Otwartego porad będą udzielali doradcy kredytowi. A wraz z kierownikiem budowy będzie można obejrzeć wybrane mieszkania.

Ostoja Pruszków - nowe osiedle mieszkaniowe
Ostoja Pruszków - nowe osiedle mieszkaniowe
fot.: Celowa Spółka Inwestycyjna


Nieduże, 2-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (20,23 m2), sypialni (12,15 m2), łazienki (3,82 m2), przedpokoju (2,69 m2), loggi (4,6 m2) i balkonu (1,49 m2). Do mieszkania przynależy również miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie wspólnoty. Lokal jest w bardzo dobrym stanie – nowocześnie wykończony i zadbany. Mieszkanie jest widne i słoneczne (okna wychodzą na południowy wschód)


mieszkanie w Pruszkowie
fot.: Wilson's Nieruchomości
mieszkanie w Pruszkowie
fot.: Wilson's Nieruchomości
mieszkanie w Pruszkowie
fot.: Wilson's Nieruchomości

autor: Celowa Spółka Inwestycyjna

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.