Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Poezji w programie Rodzina na swoim

tagi tematyczne Falenica MT Development Group Osiedle Poezji Rodzina na swoim
Osiedle Poezji w programie „Rodzina na swoim”
Osiedle Poezji w programie „Rodzina na swoim”

Nabywcy mieszkań w III etapie osiedla Poezji, realizowanym przez MT Development Group, mogą starać się o rządowe dopłaty w ramach programu Rodzina na swoim. Może nimi zostać objętych większość lokali dostępnych w inwestycji.

Osiedle Poezji położone jest w Falenicy - południowej części warszawskiej dzielnicy Wawer. Lokalizacja zapewnia dobre połączenia komunikacyjne z centrum Warszawy, a także bliskość licznych terenów zielonych oraz punktów usługowych i budynków użyteczności publicznej. Inwestycja składa się z 30 dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 45 do 90 mkw. Ceny lokali wynoszą od 6 643 do 7 490 zł za metr kwadratowy. Realizacja osiedla zakończy się w październiku 2009r.

Od stycznia 2009 roku, dzięki nowym rządowym limitom, z programu „Rodzina na swoim” może skorzystać większa grupa kupujących. Obecnie ponad 70% mieszkań w realizowanym właśnie III etapie osiedla Poezji spełnia wymagania programu.

autor: opracował: as

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.