Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Poezji - zbliża się termin oddania III etapu inwestycji

poezji
poezji

Dobiega końca realizacja kolejnego etapu Osiedla Poezji – inwestycji firmy MT Development zlokalizowanej w warszawskiej dzielnicy Wawer. Już pod koniec października bieżącego roku do użytku zostanie oddanych 30 mieszkań wybudowanych w ramach III etapu inwestycji.

Trzeci etap Osiedla Poezji obejmuje czterokondygnacyjny budynek mieszkalny, przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażony w windę i podziemny garaż. W budynku znajduje się 30 dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 45 do 90 mkw. Lokale są oferowane w stanie deweloperskim w cenie od 6 634 zł do 7 490 zł brutto/mkw. Łączne ceny mieszkań na Osiedlu Poezji wahają się od 349 do 639 tysięcy złotych brutto. Większość lokali spełnia warunki programu „Rodzina na swoim”, zatem istnieje możliwość pozyskania dopłat Skarbu Państwa do kredytu przeznaczonego na zakup mieszkania.

„Trzeci etap Osiedla Poezji to połączenie spokoju i bezpośredniego sąsiedztwa terenów zielonych z dobrym dojazdem do centrum stolicy oraz dużą liczbą pobliskich sklepów i punktów usługowych. Duże zainteresowanie mieszkaniami na Osiedlu Poezji wskazuje, że Klienci również doceniają te zalety.” - mówi Matthew Freney, Dyrektor Zarządzający MT Development.

Osiedle Poezji zlokalizowane jest przy ul. Popradzkiej w Falenicy, na południu dzielnicy Wawer.

poezji
poezji

W ramach dwóch pierwszych etapów inwestycji powstały 152 mieszkania. Osiedle jest ogrodzone. Do jego atutów należy również lokalizacja w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy.

autor: źródło: materiały prasowe dewelopera

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.